Artykuły, Druk Cyfrowy, Druk Cyfrowy

ViperPrint stawia na HP Indigo 12000 w druku cyfrowym

ViperPrint, dostawca usług Web to Print (W2P) w Polsce, powiększył swój park maszyn cyfrowych, instalując system HP Indigo 12000. Drukarnia internetowa ViperPrint oferuje druk online na różnorodnych podłożach, a ich oferta skierowana jest głównie do agencji reklamowych, jak i całego sektora B2B.

Aby podnieść wydajność usług i zwiększyć zakres produktów, drukarnia ViperPrint szukała nowoczesnego systemu druku, który mógłby sprostać trudnym wymaganiom biznesu W2P. Cyfrowy offset HP Indigo 12000, z szeroką gamą obsługiwanych podłoży i głowicą HD był mocnym kandydatem, aby dołączyć do parku maszynowego drukarni.

ViperPrint, od samego początku był oddanym użytkownikiem i zwolennikiem technologii HP Indigo. – W naszej drukarni stosujemy technologię Indigo od ponad 10 lat. Wydajność, niemal offsetowa jakość druku i możliwość nadruku na tak wielu ciekawych podłożach! To są cechy, którymi Indigo góruje nad maszynami innych producentów. HP Indigo 12000 była dla nas naturalnym wyborem” – mówi Paweł Adamowski, prezes firmy ViperPrint. „Szybkość maszyny z zachowaniem wysokiej jakości i powtarzalności oraz optymalizacja systemu zarządzania zleceniami to kluczowe cechy dla naszego biznesu web to print. Idealne połączenie. Większy format B2 wraz z podajnikiem paletowym i nowe usprawnienia techniczne stwarzają kolejne możliwości dla nas i naszych klientów. Personalizacja wydruków takich produktów jak teczki, katalogi, kalendarze czy pudełka jest w końcu możliwa i opłacalna – dodaje.

Drukarnia nakręciła również materiał, w której o maszynie opowiada bezpośrednio jej operator:

Maszyna cyfrowa HP Indigo 12000 zapewnia najszerszy zakres zastosowań komercyjnych z doskonałą jakością druku, wysoką wydajnością i wszechstronnością. Zbudowana w oparciu o najlepiej sprzedającą się i sprawdzoną HP Indigo 10000, maszyna HP Indigo 12000 oferuje przełomowe możliwości drukowania, które zapewniają wyjątkowe, wartościowe możliwości rozwoju firm.

Więcej informacji o HP Indigo 12000 TUTAJ.

www.viperprint.pl

KL