Artykuły, Wielki Format

Ploter Artemis serii KM 3204 w drukarni wielkoformatowej A3 Oświęcim

Jakość i prędkość drukarki Artemis KM 3204 doceniła kolejna firma branży reklamowej, jaką jest drukarnia wielkoformatowa A3 z Oświęcimia.

– Jesteśmy firmą działającą na rynku poligrafii od 1998 roku, z każdym rokiem naszej działalności staramy się rozwijać i powiększać nasz park maszynowy tak, aby sprostać wymaganiom każdego klienta. Drukujemy zarówno dla dużych korporacji jak i dla małych przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Szukając nowego plotera o szerokości zadruku 3,2m zwracaliśmy szczególną uwagę na stosunek ceny do jakości samego plotera jak i jakości wydruków. Maszyna, którą zaproponowało nam Atrium Centrum Ploterowe spełniła wszystkie warunki. Jakość wydruków jest na najwyższym poziomie nawet przy prędkościach znacznie powyżej 100m2 na godzinę – mówi Bartłomiej Szpakowski z drukarni wielkoformatowej A3.

Plotery Artemis serii KM 3204 i 3208 to, jak informuje Atrium Centrum Ploterowe, najbardziej popularne plotery solwentowe w Polsce. Za ich sukcesem stoją stabilne, długowieczne głowice Konica Minolta. W prawie 200 polskich instalacjach tego plotera, żadna z głowic nie uległa awarii. Ploter bazuje na wielu japońskich i amerykańskich podzespołach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych głowic Konica Minolta 512i o wielkości kropli 30pl uzyskujemy bardzo dobre rezultaty w postaci prędkości druku rzędu 160m2/h w przypadku plotera wyposażonego w cztery głowice oraz 260m2/h w przypadku ploterów wyposażonych w osiem głowic.

Plotery serii Artemis KM 320x łączą w sobie kilka cech takich jak niska cena zakupu, niskie koszty eksploatacji, wysoka jakość, wysoka prędkość druku oraz stabilność pracy. Ploter ten zdecydowanie wyróżnia się na tle innych maszyn tzw. „ekonomicznych”. Powodem tego jest jakość japońskich i amerykańskich podzespołów. Ponadto te urządzenia wyposażone są w system rozwijająco – nawijający, który poradzi sobie z najcięższymi materiałami takimi jak plandeki. Kolejnym atutem docenionym przez klientów Atrium, jest fakt że urządzenia posiadamy w swojej ofercie od wielu lat i posiadamy pełne zaplecze serwisowe i części zamiennych do ich maszyn.

Artemis KM 32xx rozszerzy moce produkcyjne i możliwości wielu rozwijających się drukarni i agencji reklamowych. Ploter może drukować na szerokiej gamie mediów powlekanych i niepowlekanych. Przykładowe zastosowania to plakaty, banery, backlity, grafiki POS, grafika na środki transportu, siatki i wszelkie inne oznakowanie zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz.

Wysoka jakość użytych podzespołów plus nowoczesne technologie sprawiają, iż stało się możliwe sprawne połączenie tak często sprzecznych elementów jak wysoka jakość i stosunkowo duża prędkość druku. Jednocześnie zastosowanie podzespołów japońskiej produkcji zapewniają wysoką bezawaryjność urządzenia przy zachowaniu łatwości obsługi.

– Dzięki tej maszynie druk banerów, siatek mesh i innych prac wielkoformatowych stał się dużo szybszy i łatwiejszy. Jest to idealne uzupełnienie naszego parku maszyn, w którym posiadamy mniejsze maszyny o szerokości 160cm oraz plotery tnące – reasumuje Bartłomiej Szpakowski.

Więcej o maszynie TUTAJ.

KL

Related Posts