Artykuły Promocyjne, Artykuły Promocyjne, Etykiety i opakowania, Etykiety i opakowania, Nowości

Trotec przedstawia nowe oprogramowanie laserowe „Trotec Ruby”

Dzięki „Ruby” praca z laserem jest prostsza i szybsza. Nowe oprogramowanie laserowe jest uruchamiane w przeglądarce internetowej i umożliwia w pełni cyfrową pracę. Trotec Ruby zostało zapropogramowane całkowicie od podstaw i oparte jest na nowoczesnej, sieciowej architekturze.

Trotec Laser, austriacki producent systemów laserowych, przedstawia wyjątkowe oprogramowanie, które na nowo definiuje pracę z laserami. Po trzech latach pracy, nadszedł czas premiery „Ruby” w wersji beta. Dzięki „Ruby” można w prosty i szybki sposób przekształcić pomysł w gotowy produkt. Platforma gwarantuje rentowną realizację zamówień poprzez integrację urządzenia i oprogramowania w jedno kompleksowe rozwiązanie. A dodatkowo oferuje interfejs użytkownika, którego używanie jest przyjemnością.

Trotec Ruby na nowo definiuje pracę z laserem

– Trotec sprawia, że praca z laserem dla każdego użytkownika jest prostsza, szybsza i bardziej rentowna. Jest to możliwe, dzięki licznym innowacjom wprowadzanym od czasu założenia firmy ponad 20 lat temu. Teraz przyszedł czas na kolejny krok – wyjaśnia entuzjastycznie Dr. Andreas Penz, dyrektor zarządzający Trotec Laser GmbH. – Ruby jest nie tylko oprogramowaniem laserowym, lecz także platformą, która gwarantuje rentowne przetwarzanie zadań. Dzięki połączonemu z siecią urządzeń, uruchamianemu w przeglądarce internetowej i tym samym w pełni cyfrowemu rozwiązaniu. Ta technologia dostarczy użytkownikowi lasera unikatową wartość dodaną i wyznaczy nowe standardy.

Digitalizacja – chmura jako podstawa

– Maszyny laserowe w przyszłości będą w pełni zdigitalizowane. Zespół Trotec intensywnie pracował nad nową generacją oprogramowania przez trzy lata. Nowa, skalowalna architektura oprogramowania została stworzona od zera, dzięki czemu będzie stanowić dobrą bazę dla dalszego rozwoju w przyszłości – mówi Penz, podkreślając misję firmy oraz znaczenie digitalizacji. Nowa platforma uruchamiana w przeglądarce internetowej oferuje użytkownikom laserów możliwości, na które od dawna istniało zapotrzebowanie, ale dotychczas nie były dostępne – całkowitą niezależność od systemu operacyjnego. „W ten sposób ponownie wyznaczamy standardy w naszej branży. Nasi klienci będą czerpać z tego korzyści już od samego początku” – zapewnia Penz.

Oprogramowanie graficzne do lasera. Dla zapewnienia płynności pracy.

Zarówno tworzenie projektów, elementów zawierających zdjęcia lub napisy, jak również wprowadzanie poprawek jest szybkie i proste. Wszystkie narzędzia, których potrzebuje użytkownik lasera znajdują się już w oprogramowaniu laserowym. Ruby w otwartej wersji beta umożliwia bezpośrednie importowanie plików pdf, svg, png itp., a nieprawidłowe pliki są automatycznie poprawiane podczas importowania. – Te funkcje zmniejszają o połowę czas potrzebny na przygotowanie produktu od fazy pomysłu do ukończenia. Bez ponoszenia kosztów dodatkowego oprogramowania – podsumowuje Penz. Ruby towarzyszy użytkownikowi przez całą drogę od pomysłu do gotowego produktu. Oparta na chmurze baza materiałów gwarantuje najlepsze rezultaty obróbki laserowej.

Praca połączona z siecią urządzeń. Wiele laserów, nieograniczona liczba użytkowników, jedna platforma oparta na sieci.

Oprogramowanie Trotec Ruby łączy wszystkie urządzenia laserowe w jedną sieć – lokalną lub opartą na chmurze. Zadania mogą być wysyłane do wielu urządzeń z komputera PC lub Mac. Dzięki innowacyjnemu procesowi, projekty mogą być przygotowywane przez jednego użytkownika, a wytwarzane przez innego – niezależnie od miejsca i pory dnia. Poprzez zarządzanie użytkownikami Ruby ułatwia klientom podział pracy i uprawnień. Otwarty interfejs programistyczny Ruby API, umożliwia całkowitą automatyzację procesów biznesowych.


Dr. Andreas Penz, dyrektor zarządzający Trotec Laser GmbH. Osobiście zaprojektował i zbudował pierwsze urządzenie laserowe Trotec ponad 25 lat temu. Od tego czasu wraz ze swoim zespołem nieustannie umacnia pozycję Trotec na rynku wyznaczając nowe standardy w branży. Wraz z rewolucyjnym oprogramowaniem „Trotec Ruby” kolejne osiągnięcie jest już na wyciągnięcie ręki.

KL

 

Related Posts