Artykuły Promocyjne, Nowości

Nowość w ofercie API – owalne drukarki sitodrukowe

API.PL rozszerza ofertę maszyn sitodrukowych marki ROQ o drukarki owalne. Urządzenia posiadają bezbłędny system indeksacji oraz precyzyjny rejestr. Ich konstrukcja umożliwia szybkie przezbrajanie i pasowanie. Pozwalają drukować większą ilość kolorów oraz większe standardowe i niestandardowe formaty. Drukarki owalne powstały z myślą o dużych producentach odzieży i drukarniach usługowych, które jednocześnie realizują kilka zleceń.

W ofercie API.PL znajdują się trzy owalne drukarki sitodrukowe: ROQprint OVAL PRO, ROQprint OVAL EVOLUTION oraz ROQprint OVAL RUN. To kolejne po „karuzelach” urządzenia do druku sitowego portugalskiej marki, które trafiły do oferty API.PL. Podobnie jak drukarki karuzelowe, urządzenia owalne cechują się innowacyjną konstrukcją, trwałością i niezawodnością oraz wysoką jakością druku. Są przyjazne w obsłudze, użytkowaniu i konserwacji. Urządzenia posiadają możliwość kontroli wszystkich funkcji z panelu centralnego w formie 10” i 15” kolorowego ekranu dotykowego. Wyposażone są w niezależne podnoszenie głowic drukujących oraz niezależne panele sterowania na każdej głowicy. Umożliwiają zastosowanie dużej liczby stacji podsuszających, których zasilanie i sterowanie wbudowane jest w korpus maszyny. Przy dużej ilości głowic drukujących, z powodzeniem mogą zastąpić kilka mniejszych drukarek karuzelowych.

W ofercie API.PL znajdują się trzy owalne drukarki sitodrukowe:

  •        ROQprint OVAL PRO – maksymalna wydajność – do 900* szt./h, maksymalny rozmiar nadruku: 850 × 900 mm, ilość palet: od 16 do 56, 20 kolorów.
  •        ROQprint OVAL EVOLUTION – maksymalna wydajność do 950* szt./h, maksymalny rozmiar nadruku: 1000 x 1250 mm (przy podwójnym indeksowaniu), ilość palet od 16 do 56, 50 kolorów (wersje XL i XXL).
  •        ROQprint OVAL RUN – wydajność do 850* szt./h, maksymalny rozmiar nadruku: 600 x 800 mm, ilość palet od 20 do 62, 20 kolorów.

*pojedynczy przedruk z zaciągnięciem.

Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.

KL

Related Posts