Druk Cyfrowy, Nowości, Wielki Format

X-Rite i Reprograf-Grafikus zapraszają na kolejne webinarium przy  „Kolorowej filiżance herbaty…”

Już 20 października br odbędzie się drugie webinarium z serii „Kolorowa filiżanka herbaty z X-Rite i Reprograf-Grafikus”.  Teraz tematem głównym będzie „Aplikacja eXact manager” i jest skierowane głównie do drukarni i właścicieli marek. Organizatorzy mają nadzieję, że uczestnicy siedząc z przysłowiową filiżanką porannej herbaty, czy kawy wysłuchają zaproponowanej prezentacji, jak również wykorzystają tą okazję do zadania pytań specjalistom.

Tematyka pomiaru i kontroli barwy pojawia się właściwie w każdej branży. Dziś właściciele marek, zleceniodawcy druku oczekują bez względu na podłoże utrzymania najwyższego poziomu druku z zachowaniem parametrów kolorystycznych i jakości. Drukarnie też przekonały się ile kosztują pomyłki, rozbieżności w kolorystyce i jak ciężko komunikować z Klientem o barwie nie mając odpowiednich narzędzi, aplikacji i wiedzy o barwie. Warto korzystać też z posiadanych urządzeń, wykorzystując ich opcje i możliwości.

To webinarium poprowadzą : Małgorzata Ungradova-Lososova  (X-Rite Pantone) oraz Leszek Bartkowiak (Reprograf-Grafikus). Firma Reprograf-Grafikus jest Głównym Dystrybutorem rozwiązań firmy X-Rite na terenie Polski. Prelegenci przedstawią jak dołączyć do globalnego cyfrowego workflow barwy, posiadając spektrofotometr eXact oraz jak wykorzystać darmowe oprogramowanie eXact Manager do konfiguracji eXact, stwarzania własnych bibliotek barw, konfiguracji zleceń, czy  wgrywania zależnych bibliotek Pantone Live do urządzenia.

Podsumowując, uczestnik webinarium dowie się :

1. Jak najlepiej wykorzystać eXact Manager?
2. Jak połączyć się z Pantone Live za darmo za pomocą oprogramowania eXact Manager?
3. Jak tworzyć zlecenia druku w programie eXact Manager?
4. Jak mieć zawsze najnowszą wersję sterowników w urządzeniu eXact?

Webinarium jest darmowe. Data: 20 październik 2020    |    Godzina: 10:00

Więcej informacji TUTAJ.

Link do rejestracji: TUTAJ

KL

 

Related Posts