Nowości, Wielki Format

PREMIERA innowacyjnego programu najmu drukarek HP Latex i  HP Stitch – Rent2Print

15 października 2020 to dzień premiery programu Rent2Print firmy Integart. Spółka wprowadza na rynek innowacyjny na skalę światową program wynajmu średnio-i długoterminowego urządzeń HP LATEX oraz HP STITCH.

Wieloletnie doświadczenie i trwałe relacje z dostawcami oraz klientami zobowiązują Integart, lidera rynku LFP, do wychodzenia naprzeciw potrzebom klientów i kreowania nowych, coraz bardziej atrakcyjnych rozwiązań.

Program jest dedykowany wszystkim klientom, którzy chcą użytkować urządzenia z serii HP LATEX lub HP STITCH oraz czerpać maksymalne korzyści biznesowe, nie wiążąc się umową leasingu ani kredytem. Przesuwamy ryzyko inwestycji długoterminowych, na które obecnie przedsiębiorcy nie są gotowi, z klienta na nas. To klient decyduje o terminie najmu, doborze sprzętu i jego wymianie bądź wykupie.

„Im więcej drukujesz – tym mniej płacisz! Elastyczność w każdej chwili!” – to hasła przewodnie innowacyjnego programu Rent2Print.

Program najmu  obejmuje urządzenia drukujące firmy HP:

  • HP Latex 115, 315, 335 oraz opcje Print&Cut
  • HP Latex 365, 375
  • HP Latex 560, 570
  • HP Stitch  S300 oraz S500.

Umowa najmu nie nakłada żadnych limitów druku! A w całym okresie uczestnictwa w najmie klient ma gwarantowany bezpłatny pełny pakiet serwisowy i okresowe przeglądy. Każdy zakup mediów w Integart, dla uczestników Programu to rabat 3% obniżający automatycznie wartość raty najmu, nawet do 70%.  To powoduje, że im więcej firma drukuje, tym mniej może płacić za najem urządzenia!

Więcej informacji na www.rent2print.pl / 504222896

KL

Related Posts