Artykuły Promocyjne, Nowości, Wielki Format

SICO Polska zaprasza na szkolenie on line: folie flex do termotransferu!

Jak przyspieszyć proces transferu? Transfer na trudne podłoża, transfery na podłoża sublimujące i wiele więcej porad jak radzić sobie z problemami i trudnymi podłożami, jak przyspieszać i ułatwiać sobie pracę. Warsztat kreatywny – masa pomysłów na ciekawe zastosowania foli do termotransferu – nietypowe podłoża, ciekawe połączenia i zastosowania, inspirujące przykłady.

O pracy z foliami flex będzie opowiadać Jacek Szydłowski – jak sam się przedstawia: “Handlowiec, nauczyciel i manager. Prowadzi szkolenia handlowe i produktowe z obszaru profesjonalnej poligrafii. Współzałożyciel Sico Polska i dyrektor oddziału Sico Polska. Od ponad 22 lat w handlu, z poligrafią związany jest od 18 roku życia. 14 lat temu zorganizował pierwsze warsztaty dla sitodrukarzy w Krakowie.”

Nowością w ofercie SICO jest FLEXTEX czyli folie flex do termotransferu. Odpowiadając na potrzeby klienta, SICO wprowadziło do swojej oferty nową jakość, termotransferowe folie flex o nazwie FLEXTEX.  

14 października– godz. 10.00
Czas trwania ok: 90 min
prowadzący: Jacek Szydłowski

Rejestracja na bezpłatne szkolenie ON LINE poprzez mail na marketing@sico.pl (w tytule maila proszę podać „szkolenie flex”). Szkolenia odbywają się online w aplikacji TEAMs.

KL

Related Posts