Nowości, Wielki Format

Po raz kolejny Centrum Ploterowe Atrium w Opolu organizuje Dni Otwarte

Przez dwa dni: 15 października i 20 listopada 2020 w centrum demonstracyjnym firmy będzie można zobaczyć flagowe modele takich wiodących producentów jak Mutoh, Efi czy Summa.

– Te cykliczne spotkania pozwalają naszym klientom obejrzeć, sprawdzić i przede wszystkim przetestować maszyny jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej. W trakcie spotkań rozmawiamy o oczekiwaniach naszych klientów, ich wymaganiach i potrzebach. Na podstawie tych rozmów staramy się wybrać optymalne rozwiązania pozwalające najpełniej realizować wszystkie kreatywne pomysły naszych klientów – mówi Kamil Stupak, manager ds. sprzedaży w Atrium.

Wśród prezentowanych modeli będzie nagrodzony Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich hybrydowy ploter Efi Pro 16h. Ploter przeznaczony do druku na materiałach sztywnych o grubości nawet do 5 cm i wadze 45 kg, oraz do klasycznego drukowania z roli na rolę. Prezentowany będzie druk na płytach meblowych, szkle, plexi oraz omawiane i prezentowane będą sposoby zabezpieczania wydruków.

Demonstrowane będą ekologiczne plotery Mutoh XpertJet 1641, inteligentne rozwiązania w ploterach ValueJet 1638UR i ValueJet 1638UH oraz najnowsze modele japońskiego producenta z serii XpertJet 661UF i 461UF do druku „na gadżetach”.

Zobaczyć będzie można przemysłowy druk na tekstyliach, flagach, plandekach, superbanerze oraz klasycznych mediach rolowych: papierze, folii, banerach.  Wśród prezentowanych maszyn zobaczymy w działaniu m.in. przemysłowy ploter Artemis Pulsar2.

Na uczestników Ploterowych Dni Otwartych czekać będą również urządzenia do cięcia i grawerowania, wielonarzędziowe plotery tnące Summa Cut serii F oraz lasery CO2 Artemis serii SF niezastąpione w obróbce szerokiej gamy tworzyw sztucznych, kartonów czy folii.

Będzie można zapoznać się również z całą paletą mediów przeznaczonych do druku cyfrowego. Od klasycznych lekkich papierów i foli, przez materiały tekstylne, super ciężkie banery do nietypowych mediów i przedmiotów, które dzięki technologii druku LED-UV mogą zyskać całkiem nowy wygląd i funkcjonalność.

Firmy biorące udział w spotkaniach i prezentacjach organizowanych w Atrium Centrum Ploterowe mogą liczyć na specjalne oferty cenowe oraz doradztwo leasingowe.

Bezpieczeństwo

Dni Otwarte w Centrum Ploterowym Atrium organizowane są z zachowaniem wszystkich rekomendowanych standardów bezpieczeństwa, dla uczestników dostępne będą maseczki ochronne, jednorazowe rękawiczki oraz płyny do higieny rąk.

Ze względów bezpieczeństwa liczba osób biorących udział w wydarzeniu jest ograniczona.

Udział w Dniach Otwartych jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji na stronie organizatora: www.atrium.com.pl

Formularz rejestracyjny: KLIKNIJ

KL

Related Posts