Artykuły, Artykuły Promocyjne, Artykuły Promocyjne

Przełomowe rozwiązanie Brother GTXpro na targach FestiwalDruku.pl

Brother GTXpro wykonał kolejny duży krok w rozwoju technologii DTG – producent w najnowszym modelu zredukował zużycie białego atramentu w konserwacji codziennej nawet o 63%. Maszynę Brother GTXpro będzie można zobaczyć podczas wrześniowych targów FestiwalDruku.pl na stoisku firmy EMB Systems. 

– W nowym modelu producent dokonał przełomowego rozwiązania. Drukarkę GTXpro wyposażono w szeroką głowicę nowej generacji posiadającą wewnętrzną cyrkulację atramentu, dzięki czemu drastycznie zmniejszono koszty konserwacji i skrócono czas druku. Drukarka zużywa na konserwację mniej atramentu nawet o 63%, mimo że głowica białego atramentu posiada o 10% dysz więcej. Równocześnie przyśpieszono druk i znacząco obniżono koszt i czas konserwacji. W rezultacie GTXpro jest niezwykle wydajną drukarką – mówi Jan Kondraciuk z EMB Systems.

To nie koniec ulepszeń w nowej maszynie. W nowym modelu ponadto:

  •  zwiększono szybkość druku
  • usprawniono obsługę drukarki
  •  przeprojektowano stację głowicy
  • wyposażono maszynę w system optymalnej wysokości głowicy
  •  poprawiono firmware.

Drukarka charakteryzuje się wysoką wydajnością pracy, oszczędza czas i atrament. Konserwacja jest nie tylko tańsza, ale również zabiera mniej czasu, który operator drukarki może wykorzystać na drukowanie koszulek. Nowa głowica białego atramentu posiada więcej dysz, dzięki czemu drukarka zyskała na szybkości druku.

 

Producent zautomatyzował pracę drukarki czyniąc ją niemal bezobsługową. Drukarkę wyposażono w system optymalnej wysokości głowicy, dzięki czemu głowica jest nie tylko chroniona przed zatarciem, ale również system zapewnia najwyższą jakość druku wykrywając zbyt duży dystans pomiędzy głowicą, a materiałem.

Drukarka zaprojektowana jest z myślą o elastycznym wykorzystaniu, daje możliwość szybkiej realizacji krótkich serii, jak również masowej produkcji w zespołach po 6 drukarek. Została zaprojektowana kompaktowo, tak aby mogła zmieścić się nawet w małej pracowni.

GTXpro utrzymuje wysoki poziom wcześniejszych modeli japońskiego producenta Brother. Nadruki wyróżniają się wysoką odpornością na pranie, rozciąganie i tarcie. Kolory są żywe i nasycone. Maszyna posiada niezawodną i długowieczną konstrukcję. Model GTXpro jest produkowany w Japonii.

www.emb.com.pl

KL

Related Posts