Artykuły, Artykuły Promocyjne, Artykuły Promocyjne

Premiera hafciarki nowej generacji HappyJapan HCU na FestiwalDruku.pl

Podczas targów FestiwalDruku.pl firma EMB zaprezentuje na swoim stoisku premierowo hafciarkę serii Happy HCU-1401-40.

Model HCU to prawdziwy przełom technologiczny, nawet w porównaniu do poprzednich topowych modeli tego producenta. Maksymalna prędkość pracy wzrosła aż do 1500 ść/min. dla haftu płaskiego i 1200 ść/min. dla czapek. Znacznie powiększono też pole pracy, które maksymalnie wynosi teraz aż 400×600 mm.

Zupełną nowością jest system automatycznego dostosowywania wysokości stopki do grubości materiału, co znacząco poprawia osiąganą jakość ściegów. Jako opcja dostępny jest również system cyfrowej regulacji naprężenia nici, laser krzyżowy i szereg innych opcji znanych użytkownikom HappyJapan.

Hafciarka została zbudowana w oparciu o zupełnie nowe założenia konstrukcyjne. Nowością jest zastosowanie silników servo do poruszania pantografu w osi X i Y oraz głównego napędu. Zgodnie z najnowszymi trendami budowy maszyn silniki osi Y zostały umieszczone ponad pantografem. Usprawniono również mechanizm sterujący zmianą igielnicy, znacząco przyśpieszając jego pracę.

Wszystkie hafciarki Happy są projektowane i produkowane w całości w Japonii, przez co cechują się niespotykaną dbałością wykonania. Ma to przełożenie nie tylko na jakość osiąganego haftu, ale również na bezproblemowe działanie maszyny przez wieloletni okres jej użytkowania.

Firma EMB zaprezentuje swoją ofertę na stoisku I7. Trwa rejestracja na targi -> KLIKNIJ

Related Posts