Artykuły Promocyjne, Nowości

Trotec Polska na FestiwalDruku.pl: premiera Q500

Trotec Polska, który po raz kolejny zaprezentuje swoją ofertę podczas wrześniowych targów FestiwalDruku.pl, zapowiada na swoim stoisku premierową nowość Q500 –  najnowszą wycinarkę laserową Trotec oraz produkty ze swojego portfolio: plotery laserowe Speedy 100R i Speedy 360 oraz laser galvo – SpeedMarker 300.

Q500 to najnowsza wycinarka laserowa Trotec, oferująca możliwość wyposażenia w dwa źródła lasera – do cięcia i grawerowania. System zapewnia precyzyjne grawerowanie i nawet 8-krotnie szybsze cięcie takich materiałów jak akryl, drewno, tekstylia i papier dzięki innowacyjnemu systemowi planowania ścieżek OptiMotionTM.

Plotery laserowe 100R i 360 z serii Speedy to wszechstronne urządzenia laserowe do grawerowania – pasujące zarówno na start działalności, jak i na zwiększenie produkcji. System dostępny także w wersji z dwoma źródłami lasera (CO2 oraz fiber) w jednym urządzeniu.

 

SpeedMarker 300 to laser galvo przeznaczony do automatycznego i precyzyjnego znakowania metali i tworzyw sztucznych. To doskonały wybór urządzenia dla producentów maszyn oraz szeroko pojętego przemysłu, ale także firm z branży promocyjnej i usługowej specjalizujących się w znakowaniu gadżetów promocyjnych, biżuterii czy tworzeniu spersonalizowanych prezentów. Dostępny również w wersji z laserem MOPA, który umożliwia znakowanie tworzyw sztucznych, uzyskując przy tym bardziej kontrastowe i czytelniejsze efekty, znakowanie aluminium anodowanego na czarno lub tworzenie kolorów na stali.

www.troteclaser.com
www.rayjetlaser.com

KL

Related Posts