Nowości, Wielki Format

Bezpieczne szkolenia z „The Wrap Center”

Międzynarodowe centrum szkoleniowe „The Wrap Center” udowadnia, że prowadzenie kursów w czasie epidemii COVID-19 jest możliwe. Zapotrzebowanie na specjalistów z dziedziny aplikacji folii samoprzylepnych nie maleje, a centrum szkoleniowe Rafała Żmudy daje szansę zdobycia nowych kwalifikacji, a nawet dołączenia do elity aplikatorów oferując egzaminy certyfikujące o międzynarodowym znaczeniu.

Rozsądek i zachowanie środków bezpieczeństwa – to podstawa, aby odnaleźć się i sprawnie funkcjonować w nowych warunkach. Doskonale sprawdziły się dotychczasowe wzorce prowadzenia szkoleń przez „The Wrap Center”, które od zawsze wyróżniała mała liczebność grup szkoleniowych i indywidualne stanowiska pracy.

Każdy uczestnik na czas zajęć praktycznych zostaje wyposażony w profesjonalne narzędzia do aplikacji folii, które są wyłącznie do jego użytku. Stanowiska są numerowane i każdy od początku do końca pracuje przypisanymi tylko sobie narzędziami. Przed kolejnym szkoleniem wszystkie narzędzia są dezynfekowane.

Dodatkowym wyposażeniem stanowiska pracy aplikatora stały się maseczki i przyłbice ochronne, a na terenie centrum szkoleniowego rozmieszone zostały stacje do bezdotykowej dezynfekcji rąk.

 

 

Nauka oklejania folii prowadzona jest z użyciem specjalnych mock-upów aut – wyselekcjonowanych pod względem trudności kształtów i wielkości przetłoczeń w karoserii. Są one rozmieszone w znacznej odległości od siebie, w dwóch dużych halach (pow. ok. 300m2), co sprzyja komfortowi pracy, ale też pozwala na każdym etapie szkolenia zachować bezpieczną odległość między kursantami.

Podstawowe szkolenie w „The Wrap Center” to kurs trwający 8 godzin, podzielony na część teoretyczną i praktyczną. Obywają się one w różnych pomieszczeniach, które są regularnie wietrzone, a powierzchnie wspólne są dezynfekowane.

Wszystkie wprowadzone i konsekwentnie stosowane modernizacje w prowadzeniu szkoleń dają poczucie bezpieczeństwa zarówno pracownikom, jak i przede wszystkim kursantom. Dzięki tym działaniom możliwe jest panowanie nad wyjątkową sytuacją i organizowanie szkoleń stacjonarnych.

„The Wrap Center” powadzi zapisy nieustannie, a kursy jak informuje organziator cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Wszystkie terminy organizowanych szkolenia są udostępniane na stronie www.thewrapcenter.pl, za pośrednictwem której możliwa jest również samodzielna rejestracja na  interesujący kurs.

KL

Related Posts