Artykuły, Artykuły Promocyjne, Artykuły Promocyjne, Druk Cyfrowy, Druk Cyfrowy, Etykiety i opakowania, Etykiety i opakowania, Wielki Format, Wielki Format

Trwa bezpłatna rejestracja na wrześniowe targi FestiwalDruku.pl

Trwa rejestracja na targi FestiwalDruku.pl. Rejestracja jest bezpłatna dla przedstawicieli branży i dostępna TUTAJ.

W dniach 9-10 września br. w EXPO XXI Warszawa zaprezentują się dostawcy mediów i maszyn dla branży reklamy i poligrafii. Podobnie jak w ubiegłym roku, targom towarzyszyć będą liczne wydarzenia dodatkowe: konferencje, warsztaty, pokazy, szkolenia oraz konkursy branżowe.

Jak podkreśla Monika Opałka, Dyrektor Sprzedaży FestiwalDruku.pl, biznes potrzebuje spotkań. – Nie ukrywamy, że ostatnie miesiące dla nas jako organizatora targów, były okresem niepewności i wątpliwości. Research przeprowadzony przez nas wśród wystawców, jak i zwiedzających daje nam jednak jasny sygnał z rynku – branża potrzebuje spotkania w profesjonalnej przestrzeni, powrotu do prowadzenia biznesu i spotkania z klientami oraz kontrahentami. Biznes rodzi się na targach, szczególnie w naszej branży. Narzędzia do komunikacji online, tak ostatnimi czasy pomocne w kontakcie z klientami czy dostawcami, nie są w stanie zastąpić kontaktu FACE to FACE, możliwości obejrzenia produktów czy zobaczenia na żywo maszyn – wyjaśnia Monika Opałka.

Przypominamy zeszłoroczną edycję:

FestiwalDruku.pl odbędzie się w EXPO XXI w Warszawie, 9-10 września 2020 r. Równolegle odbywają się targi FestiwalMarketingu.pl.

Wstęp na targi jest skierowany wyłącznie do profesjonalistów i przedstawicieli branży. Bezpłatnej rejestracji na targi można dokonać TUTAJ

 

KL

Related Posts