Artykuły Promocyjne, Nowości

TT MAGIC debiutuje na wrześniowych targach FestiwalDruku.pl

TT MAGIC to firma, która powstała pod koniec ubiegłego roku w stolicy Górnego Śląska – Katowicach. By zwiększyć rozpoznawalność w branży reklamowej, oraz przybliżyć klientom rozwiązania termotransferowe, po raz pierwszy zaprezentują swoją ofertę podczas wrześniowych targów FestiwalDruku.pl.

W portfolio TT MAGIC znajdują się maszyny i materiały do termotransferu. – Na targach pokażemy przede wszystkim właśnie te rozwiązania do termotransferu. Na naszym stoisku będzie można zobaczyć drukarki OKI z białym tonerem, które umożliwiają transfer na dowolne materiały i w dowolnym kolorze dzięki połączeniu technologii białego tonera z papierami firmy TheMagicTouch. Zaletą tych drukarek jest m. in. wydruk na ciemnych tkaninach bez konieczności wycinania czy obierania, a sam wydruk zajmuje kilka sekund – wyjaśnia Paweł Gładysz z TT MAGIC.  

Na stoisku firmy będzie można również zobaczyć folie flex marki MagiCut (by TheMagicTouch), czyli kolorowe folie do ozdabiania koszulek, a także urządzenia potrzebne do termo transferu.

Więcej informacji: KLIKNIJ

www.festiwaldruku.pl

KL

Related Posts