Nowości, Wielki Format

PLUS DIGITAL wraz z EPSON rozwija skrzydła wprowadzając na rynek nowe urządzenia

W szybkim tempie zmieniający się świat wymaga zmian w podejściu do druku. Dlatego też firma PLUS DIGITAL Sp. z o.o. poszerza swoje portfolio o kolejne drukarki, by sprostać coraz większym wymaganiom i potrzebom klientów.

Wielkim zainteresowaniem cieszą się drukarki fotograficzne firmy EPSON. Oprócz znanych już modeli na rynku pojawiły się w ostatnim czasie wielkoformatowe 12-kolorowe drukarki SC-P7500 (24 cale) i SC-P9500 (44 cale). Z urządzeń korzystają przede wszystkim profesjonalni fotografowie, artyści, uczelnie artystyczne czy laboratoria.

Drukarki pozwalają na najwyższą kontrolę tworzenia obrazu oraz na doskonałą reprodukcję obrazów. Imponujące odwzorowanie kolorów jest możliwe dzięki zastosowaniu w tych urządzeniach dwóch kolorów czarnych, pomarańczowego, zielonego czy fioletowego (szeroka przestrzeń kolorów z 99% pokryciem skali Pantone).

Oba modele zostały wyposażone w identyczne, najlepsze w swojej klasie funkcje i zapewniają równą wydajność przy rozmiarze dopasowanym do potrzeb klienta.

Kolejnymi nowościami wśród drukarek fotograficznych są drukarki SC-P700 (A3+) i SC-P900 (A2+). Wydruki osiągają wyjątkowo głęboką czerń. Wszystko dzięki atramentom Ultrachrome Pro 10, technologii powlekania oraz trybowi Carbon Black.

– Mamy też nowości w segmencie drukarek pigmentowych. Należy do nich 4-kolorowa drukarka EPSON SureColor SC-T2100, która jest nowym podstawowym modelem drukarki CAD bez podstawy. Jest przeznaczona dla tych użytkowników, którzy potrzebują profesjonalnej drukarki technicznej o niskim całkowitym koszcie utrzymania. Poza tym jest starannie zaprojektowana z myślą o dopasowaniu do środowisk pracy – na obecną chwilę jest najmniejszą spośród drukarek technicznych firmy EPSON – informuje Piotr Nadzieja, prezes firmy Plus Digital.

Następcami drukarek SC-T3400, SC-T3400N oraz SC-T5400 są, odpowiednio: SC-T3405 (24 cale), SC-T3405N (24 cale) oraz SC-T5405 (32 cale). Główna zmiana to możliwość zastosowania nowych wkładów z atramentem o pojemności 700 ml. Drukarki są idealne do zastosowań profesjonalnych, ale także do biur, miejsc budowy czy agencji reklamowych.

www.plusdigital.pl 

KL