Artykuły, Wielki Format

„The Wrap Center” wznawia kursy stacjonarne -„WRACAMY DO GRY”!

 

  • Cieszy fakt powrotu do aktywności sprzed epidemii. Osoby zainteresowane szkoleniami również z dużym entuzjazmem przyjęły zaproszenia na wznowione kursy. 
  • Istotne będzie wznowienie działalności targowej. W Polsce pierwszym wielkim wydarzeniem targowym będzie FestiwalDruku.pl. Podobnie jak w roku ubiegłym trener Rafał Żmuda zamierza przygotować „coś ekstra” dla osób odwiedzających te targi.
  • „The Wrap Center” czas „pracy zdalnej” wykorzystało również do wzmocnienia swojej marki, poddając się audytowi prowadzonemu przez niezależnych ekspertów.

Rok zaczął się pracowicie – szkolenia w „The Wrap Center”, kursy prowadzone w Dubaju, Arabii Saudyjskiej i Mongolii. Kalendarz szybko zapełniał się eventami, planami podróży zagranicznych, a harmonogram szkoleń wypełniał się zgłoszeniami na kursy, które trener Rafał Żmuda miał poprowadzić. Nikt nie spodziewał się, że w tak szybkim czasie dotychczasowa rzeczywistość, w skutek pandemii, przejdzie takie przeobrażenie…

Nauka oklejania to bliski kontakt trener-uczeń. Dlatego oczywistym było wstrzymanie działalności szkoleniowej na czas epidemii. Dotychczasowy kalendarz przestał istnieć. Wszystkie osoby zapisane na szkolenia musiały zostać poinformowane o wstrzymaniu działalności szkoleniowej, co je również zmusiło do zrewidowania swoich biznesowych planów. Sytuacja dla wszystkich była ciężka, ale przyniosła też możliwości i czas na zrealizowanie kilku rzeczy, na które dotychczas było ciężko wygospodarować wolniejszą chwilę.

Ten czas „The Wrap Center” wykorzystało na rozwój. Bezczynne czekanie było opcją nie do przyjęcia! Centrum szkoleniowe przeszło odświeżenie wizualne, wzbogaciło się o kolejne elementy do nauki oklejania folią i nowe grafiki do aplikowania, modernizację przeszła oferta szkoleń, powstał film umożliwiający wirtualną wizytę w centrum szkoleniowym, zmiany zaistniały także na stronie internetowej. Dzięki temu szkolenia będą prowadzone w jeszcze bardziej komfortowych warunkach i niezmiennie małych grupach.

Zainteresowanie kursami nie słabnie, bez względu czy jest to carwraping, folie graficzne, laminaty architektoniczne czy folie ochronne PPF.

„The Wrap Center” czas „pracy zdalnej” wykorzystało również do wzmocnienia swojej marki, poddając się audytowi prowadzonemu przez niezależnych ekspertów – uzyskało znak jakości świadczonych usług szkoleniowych firmowany przez Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie czyli znak Jakości MSUES 2.0.

Znak Jakości MSUES 2.0. jest potwierdzeniem, że szkolenia i doradztwo realizowane przez firmę są na wysokim poziomie, firma jest dobrze zarządzana, a jakość realizowanych kursów jest sprawdzona i nieustannie monitorowana, dając klientom jeszcze większą pewność, że dokonali odpowiedniego wyboru decydując się na kurs w „The Wrap Center”.

Cieszy fakt powrotu do aktywności sprzed epidemii. Osoby zainteresowane szkoleniami również z dużym entuzjazmem przyjęły zaproszenia na wznowione kursy. Jesteśmy już nawet po kilku i budujące jest, że kursanci mocno wierzą, że branża jest w stanie poradzić sobie z zaistniałym kryzysem.

Istotne będzie wznowienie działalności targowej. W Polsce pierwszym wielkim wydarzeniem targowym będzie FestiwalDruku.pl, na który „The Wrap Center” otrzymało zaproszenie od organizatorów. Podobnie jak w roku ubiegłym trener Rafał Żmuda zamierza przygotować „coś ekstra” dla osób odwiedzających te targi. 

Rafał Żmuda podczas FestiwalDruku.pl 2019.

Więcej o szkoleniach: TUTAJ

Więcej o targach: FestiwalDruku.pl

KL