Artykuły Promocyjne, Nowości

Instalacje i serwis firmy Fastcom

Powrót do pracy, gdy wciąż obowiązuje tyle obostrzeń, stanowi wyzwanie. Jednak ten, kto ma zapał i chęć do pracy, nie zamartwia się przeszkodami, tylko szuka rozwiązań.

Firma Fascom stanęła przed kolejną próbą – jak przeprowadzić instalację w Austrii, kiedy wyjazd za granicę to wciąż ryzykowna przeprawa? Ktoś inny mógłby przełożyć realizację zamówienia, Fastcom jednak podjął wyzwanie.

LAP Laser Design to rozwijająca się działalność. Pochodzący z Polski właściciel pragnie podbić austriacki rynek razem z maszynami AEON, a Fastcom pomaga mu spełnić to marzenie. – Instalacja przebiegła szybko i sprawnie, klient znał temat, a wszelkie wątpliwości rozwialiśmy zdalnie. Stawiamy na bliskie relacje z kontrahentami, nawet jeśli dzieli nas duża odległość! – mówi Arkadiusz Guzicki z Fastcom.

Wiele przedsiębiorstw postanowiło wykorzystać chwilowy zastój, do ustalenia priorytetów. Nowoczesne zakłady pracy wiedzą, że aby utrzymać się na dynamicznie zmieniającym się rynku, należy postawić na automatyzację. To ona znacząco przyśpiesza i ułatwia produkcję, a koszty poniesione przy zakupie maszyn szybko się zwracają. Nie chodzi tu jednak o to, by wykorzystując automaty pozbawić się duszy. Personalizacja, to klucz do budowania długotrwałych więzi z klientem, a także do zaznaczenia swojej obecności w świadomości odbiorców.

Realizacja w firmie MeCan-Wood

Doskonale rozumie to firma MeCan-Wood, która tworzy niezwykły produkt: Kitchen-Helper, pomocnik kuchenny, pozwalający dzieciom uczestniczyć w przygotowywaniu posiłków w bezpieczny sposób. Zapewnia to rodzicom spokojne chwile radości, gdy mogą skupić się na gotowaniu, bez obaw o swoje pociechy. Teraz robiąc to, rodzice spojrzą na pomocnika i za każdym razem stanie im przed oczami nazwa MECAN-WOOD – pięknie wygrawerowana dzięki maszynie AEON MIRA 7, dostarczonej i zainstalowanej przez Fastcom.

Realizacja w drukarni Piast Kołodziej

Drukarnia Piast Kołodziej także zaufała maszynom AEON. Drukarnia ta od niemal dwudziestu lat rozwija się na rynku, wykorzystując nowe technologie – między innymi grawerowanie laserem. Usługa ta pozwala firmie sprostać oczekiwaniom zarówno indywidualnych klientów, szukających osobistych pamiątek, jak również dużych agencji reklamowych, które potrzebują gadżetów z logo.

– Maszyny laserowe to niezwykle wszechstronne urządzenia. Możemy je wykorzystywać do cięcia, znakowania, czyszczenia i usuwania rdzy. Dzięki nim poddajemy obróbce szeroką gamę materiałów: od drewna, przez metal, aż po skóry czy tkaniny. Gwarantują one niezwykłą precyzję i szybkość, której nie zapewni ręczna praca, nawet największych wirtuozów. To właśnie dlatego się tym zajmujemy – by ułatwiać funkcjonowanie w bardzo wielu branżach, docierać z naszymi produktami do jak największej liczby klientów. Stale staramy się, by dzięki naszemu zaangażowaniu i wsparciu, nasi kontrahenci pozostali zadowoleni, że wybrali Fastcom – dodaje Arkadiusz Guzicki.

www.systemy-laserowe.pl

KL