Artykuły Promocyjne, Nowości

Innowacyjna nowość dla druku na odzieży – Brother GTXpro Bulk

Firma EMB Systems, dystrybutor drukarek do tekstyliów Brother, poszerzył swoje portfolio produktowe o maszynę Brother GTXpro Bulk. Jak informuje producent, maszynę charakteryzuje przemysłowa wydajność i elastyczność produkcji.

Brother GTXpro Bulk to szybka drukarka do masowej produkcji o niskich kosztach konserwacji w niewygórowanej cenie. – To idealne rozwiązanie zarówno dla dużych, jak i małych nakładów. Zapewnia niski koszt jednostkowy nadruku, dzięki niedrogim atramentom, a niski koszt konserwacji umożliwia wykorzystanie jej do krótkich nakładów o dużej różnorodności – mówi Jan Kondraciuk z EMB Systems.

W maszynie zastosowano nową głowicę do białego atramentu wyposażoną we własny system cyrkulacji oraz ulepszono stację głowicy. Te modernizacje zwiększają szybkość druku oraz obniżają koszt konserwacji.

Brother nigdy wcześnie nie oferował drukarki zasilanej tak niedrogim atramentem o tak wysokiej jakości. Niskie koszty atramentu, szybkość druku, oraz wysoka jakość nadruków umożliwiają startowanie w przetargach i konkurowanie z sitodrukiem. Szczerze polecam tą drukarkę firmom, które szukają przemysłowej drukarki w niewygórowanej cenie i chcą wygrywać przetargi na duże zleceniadodaje Jan Kondraciuk.

 Główne cechy maszyny to:

  •        Rewolucyjny system zasilania atramentem Bulk Ink system. Oszczędny system stałego zasilania dla masowej produkcji. Atrament jest dostępny w kanistrach 1,8l i 18l.
  •        Zredukowane koszty i czas konserwacji. Szybsze przygotowanie maszyny do druku oraz mniej przerw w pracy o 40% – nowa stacja głowicy umożliwia krótsze czyszczenie, a zwiększona pojemność zbiorników wyrównujących ciśnienie atramentu przyśpiesza proces drukowania.
  •        Tryb szybkiego druku. Nowa ulepszona głowica do białego atramentu z większą liczbą dysz. W trybie „szybkiego druku“ maszyna drukuje do 10% szybciej.
  •        Optymalna wysokość głowicy. Czujnik wysokości mierzy dystans pomiędzy głowicą a podajnikiem. Nie tylko zatrzymuje proces druku, gdy podajnik jest niebezpiecznie blisko głowicy, ale również jest czuły na zbyt dużą odległość między głowicą a podajnikiem, co zawsze gwarantuje wysoką jakość druku. Dolny czujnik wysokości można wyłączyć w razie potrzeby.
  •        Nowa przemysłowa głowica do białego atramentu. Nowa technologia wewnętrznej cyrkulacji białego atramentu w głowicy znacząco redukuje zużycie atramentu.

 

Więcej informacji TUTAJ.

www.drukarkidokoszulek.pl

KL