Nowości, Wielki Format

Folia StreetRap i laminat StreetLam – idealna para do zadań specjalnych

Sico Polska prezentuje folie na grafiki podłogowe, które sprawdzą się doskonale w produkcji reklam zewnętrznych. 

STREETRAP – folia polimerowa jest przeznaczona do produkcji grafik podłogowych na chodnikach i podłogach parkingów. Dobrze przylega do płaskich lub lekko chropowatych powierzchni ruchu pieszego, takich jak beton i asfalt. Niemal wszędzie, gdzie jest ruch pieszy, StreetRap może prezentować Twoją wiadomość pracownikom w miejscu pracy jak i klientom, odwiedzającym: targi, punkty sprzedaży detalicznej, centra kongresowe, budynki użyteczności publicznej, komunikaty bezpieczeństwa, szkoły, obiekty sportowe lub miejsca rozrywki.

STREETLAM – laminat opracowany specjalnie do krótko- i średnioterminowych zastosowań grafiki podłogowej na zewnątrz z folią StreetRap jako nośnikiem druku.
Dzięki dużym cząstkom ściernym połączonym z trwałą polimerową matrycą PCW, StreetLam przyniesie drukowanemu obrazowi wysoką antypoślizgowość wymaganą w zewnętrznych strefach dla pieszych. Laminat posiada najwyższą klasę ścieralności R12. Utrzymuje parametry antypoślizgowe po zamoczeniu. Dedykowany do zastosowań zewnętrznych.

Jak informuje SICO Polska, trwałość połączonych mediów sięga do 6 miesięcy.

www.sico.pl

KL