Artykuły Promocyjne, Nowości

Termotransfer z OKI teraz z pakietem korzyści

Technologia druku z białym tonerem stosowana drukarkach OKI Pro to przełom w cyfrowym termotransferze. Technologia zapewnia perfekcyjny poziom nieprzezroczystości, głębię druku i czyste biele na materiałach kolorowych lub druk w standardowej palecie kolorów CMY. Do 5 czerwca 2020 r. kupując urządzenia OKI Pro7411WT lub OKI Pro8432WT w pakiecie promocyjnym dostępne są akcesoria do druku o wartości do 2000 pln.

Termotransfer z białym tonerem – dlaczego OKI?

Technologia druku z białym tonerem pozwala na przeniesienie wzorów na tkaniny, tworzywo sztuczne, ceramikę, a nawet metal. Drukarki OKI Pro są niezwykle uniwersalne w druku
na formatach A4 i A3, umożliwiając tworzenie grafik na szyby i inne powierzchnie m.in.
w punktach sprzedaży. OKI Pro7411WT – nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie dla małych drukarni i punktów usługowych. To profesjonalna drukarka formatu A4 z przełomowej serii produktów OKI Graphic Arts. Z kolei OKI Pro8432WT to profesjonalna drukarka formatu A3, która może pracować w 3 konfiguracjach tonerów: CMYK, CMYW, WMYC.

Drukarki OKI Pro z pakietem korzyści

API.PL przygotowało ofertę specjalną na drukarki OKI Pro oraz akcesoria do druku. Tylko do
5 czerwca 2020 r. przy zakupie drukarki OKI Pro7411WT kupujący w pakiecie otrzymuje bezpłatnie papiery transferowe Shockline o wartości 400 zł netto. Natomiast decydując się
na zakup drukarki OKI Pro8432WT w jej cenie dostępne są papiery transferowe Shockline
o wartości 1000 zł netto lub czarny komplet drukujący za jedyne 1 zł. To nie koniec korzyści. Jednocześnie w ofercie znajduje się oprogramowanie RIP CADlink Digital Factory OKI Edition z 20% rabatem od ceny katalogowej oraz Plug In Fluid Mask o wartości 150 EUR – w gratisie! Promocja obejmuje też papiery transferowe Shockline z 30% rabtem od ceny katalogowej.

Dedykowany RIP = najlepsza jakość druku

Pełnię możliwości drukarek OKI Pro z białym tonerem uzyskamy wykorzystując dedykowane oprogramowania RIP – CADlink Digital Factory OKI Edition. Oprogramowanie przeznaczone jest dla użytkowników drukarek OKI działających w branży zdobienia i personalizacji, którzy chcą uprościć i usprawnić proces projektowania i produkcji. Oprogramowanie RIP Digital Factory v10 OKI Edition posiada funkcję przygotowania produkcji i przepływu pracy wraz z wiodącymi w branży, kompletnymi narzędziami do zarządzania kolorami, automatyczną obsługą białego toneraczy efektami dostępnymi tylko w drogich programach graficznych.

Papier transferowy ma znaczenie

Najlepsze rezultaty druku w technologii termotransferu tonerowego na drukarkach OKI Pro osiągniemy, wykorzystując do transferu dedykowany papier, renomowanego producenta.

W ofercie API.PL dostępne są papiery włoskiej firmy SHOCKLINE, dzięki którym można ozdabiać odzież i tkaniny, a także różnego typu gadżety i produkty promocyjne, wyprodukowane z bawełny, poliestru, skóry, papieru, kartonu, filcu, drewna oraz metalu i ceramiki. W ofercie posiadamy papiery do druku laserowego i LED, w formacie A4 i A3.Zapytanie ofertowe można wysłać przez formularz dostępny na stronie API.PL

 KL