Nowości, Wielki Format

Kolejna instalacja plotera laserowego CO2 – AEON Nova 13 od Fastcom Systemy Laserowe

Niewielkie firmy też pragną się rozwijać. W małej miejscowości w województwie Wielkopolskim działa rodzinna działalność zajmująca się produkcją gadżetów reklamowych. Wysoka jakość i szeroka oferta przyciągały coraz więcej klientów, dlatego właściciele postanowili postawić na większe rozwiązania, mimo dysponowania ograniczoną przestrzenią.

Umożliwiła im to firma Fastcom Systemy Laserowe, oferując wszechstronny ploter laserowy CO2 – AEON Nova 13. Ta maszyna o mocy tuby 100 W i polu pracy 1300 x 900 mm, to gwarancja prostej obsługi w korzystnej cenie.

 

 

Instalacja nie była łatwym zadaniem – ustawienie sporego urządzenia w niewielkim pomieszczeniu to wyzwanie. Ekspert z firmy Fastcom musiał dobrze się zastanowić, jak zamontować ploter, by zachować jego pełną funkcjonalność. W końcu udało się to osiągnąć – zadowolony klient od razu mógł przystąpić do produkcji, dzięki wbudowanemu wyposażeniu plotera. Najnowocześniejsza elektronika i oprogramowanie sprawiają, że obsługa maszyny jest niezwykle prosta i intuicyjna. Urządzenie sprawdza się przy pracy z wieloma materiałami – w tym przypadku jej pierwszymi zadaniami była obróbka akrylu, korka, sklejki i gumy.

– Fastcom działa na rynku od niemal dziesięciu lat. Nadrzędną misję przedsiębiorstwa stanowi dostarczanie najnowszych rozwiązań technologicznych, przy jednoczesnym budowaniu długofalowych relacji z kontrahentami. Obie firmy zakończyły instalację zadowolone, że dzięki wspólnemu wysiłkowi praca stała się jeszcze łatwiejsza i na pewno szybko przyniesie korzyści – mówi Arkadiusz Guzicki z Fastcom Systemy Laserowe.

www.systemy-laserowe.pl

KL