Nowości, Wielki Format

E-commerce szybko, efektywnie i kompletnie. Gotowa platforma do szybkiego powiększenia biznesu

Współczesny biznes często wymaga śmiałych decyzji i szybkiego działania. Doświadczenie ostatnich dni pokazuje, że to, co wydaje się właściwe z marketingowego punktu widzenia może się zdezaktualizować w ciągu zaledwie kilkudziesięciu godzin. Dlatego też warto zainwestować w rozwiązanie, które umożliwia natychmiastowe działanie e-commerce, czyli kompletny system Durst SmartShop, który wdraża LFP Industrial Solutions.

Rozwiązanie Durst SmartShop to odpowiedź na wszystkie potrzeby związane z działaniem web2print, kreacją produktów on-line, zamówieniem i kompletną obsługą zamówień. Jest to oprogramowanie dla sklepu on-line  z narzędziami obliczeniowymi, realnym podglądem 3D i konfiguracją produktu zależną od wydruku. Posiada ono także rozszerzenie Durst Smart Shop Plus wyposażone w innowacyjny graficzny edytor online. Dzięki Durst Smart Editor klienci mogą tworzyć układy wydruku bezpośrednio w przeglądarce. Co oznacza to dla drukarni i jej klientów?

[youtube=”ZyC_Ui98tK8″] 

Łatwość zmian i szybka realizacja

W rzeczywistości, w której liczy się szybkość realizacji zamówień i dopasowanie ich do indywidualnego odbiorcy, rozwiązania web2print są strzałem w dziesiątkę. Skracają one drogę od klienta do druku i umożliwiają mu szybkie wprowadzenie zmian w istniejącym projekcie albo stworzenie go od podstaw. Dzięki Smart Shop drukarnia może obsługiwać wiele rynków za pośrednictwem jednego narzędzia. Możliwe jest ponadto szybkie wytworzenie designu sezonowego związanego z wyprzedażami, promocjami czy świętami i szybkie dostosowanie corporate brandingu dla zleceń B2B. Łatwy w obsłudze, intuicyjny  interfejs pozwala na stworzenie modelu opakowania, etykiety czy innego produktu druku nawet przez osobę nie mającą do tej pory do czynienia z grafiką komputerową. Jednak wolność w projektowaniu to nie jedyne ułatwienie.

Wycena i ofertowanie

Procesami, które opóźniają wykonanie zleceń związanych z drukiem jest często wycena, fakturowanie czy zamawianie. Dzieje się tak, ponieważ każdy z tych elementów wymaga zaangażowania konkretnego pracownika, który nie jest w stanie odpowiadać na pytania i procedować zamówień do realizacji dwadzieścia cztery godziny na dobę. Smart Shop daje drukarni szeroką możliwość konfiguracji parametrów cen i produktów. W efekcie w prosty sposób można stworzyć pełen asortyment i znacznie uprościć model ofertowania. Klient może także odwołać się do poprzednich swoich zamówień i wykorzystywać ich elementy, modyfikując je według potrzeb. Z kolei system statusów zlecenia, informujący klienta o poszczególnych etapach produkcyjnych i wysyłce, znacznie ułatwia komunikację na linii drukarnia – zleceniodawca. Dla drukarni niezwykle istotnie jest także to, że system mocno upraszcza proces zamawiania i realizacji zamówień, a w całości może być obsługiwany przez tę samą osobę lub zespół zarządzający.

Obustronne ułatwienia

Oferowany przez LFP Industrial Solutions Smart Shop od Durst może znacznie ułatwić funkcjonowanie zarówno drukarni, jak i jej klientów, przyśpieszając przy tym czas realizacji zlecenia w czasach, które tego wymagają.

www.lfp-industrial.pl

KL