Druk Cyfrowy, Nowości, Wielki Format

Rozwiązania cyfrowe w dobie pracy zdalnej

Kiedy z dnia na dzień firmy stają przed wyzwaniem i rozpoczynają kontakt z pracownikami on-line, część z nich ze spokojną głową prowadzi dalszą pracę, bez potrzeby wdrażania nowych procedur czy nauki od początku, jak sprawnie zorganizować całość działań.

Czemu tej drugiej grupie przychodzi to z taką łatwością? Od wielu lat istnieją na rynku sprawdzone rozwiązania wspierające przepływ prac czy automatyzację produkcji. Posiadając takie narzędzia, możliwości ułożenia pracy, a przede wszystkim jej uproszczenia, są ogromne. Dzięki nim możemy mieć dostęp do wszystkich niezbędnych materiałów z każdej przeglądarki internetowej, bez potrzeby zakładania nowych serwerów czy VPNów. Wchodzisz na stronę, logujesz się i masz wszystko co jest niezbędne do pracy.

Łatwo się o tym pisze, jednak jak to wygląda w praktyce? Firma Digiprint, przygotowała autorski webinar, który przedstawi jak działają takie programy. Dzięki temu, osobiście będzie można przekonać się, jak wygląda praca z programem Automation Engine oraz WebCenter – oba rozwiązania od wielu lat wspierają zarówno polskie i światowe firmy. Co ważne, są to sprawdzone od wielu lat rozwiązania Esko. Spotkanie poprowadzą specjaliści od automatyzacji produkcji i wdrożeń systemów MIS, Łukasz Szymański oraz Zbigniew Jemioło.

Dodatkowo, aby każdy mógł sprawdzić jak łatwa jest praca między innymi w programie WebCenter, Digiprint cyklicznie publikuje serię filmików, która przybliża pracę z programami Esko. Dla osób, które wcześniej nie miały styczności z tym oprogramowaniem jest to podpowiedź jak może wyglądać praca z Esko Suite, zaś dla osób pracujących na tym oprogramowaniu, są to triki jakie mogą wykorzystać w pracy. Wszystkie filmy można znaleźć w Social Mediach Digiprint, a także na ich stronie internetowej.

Webinarium Jeśli nie automatyzacja, to co? Odbędzie się we wtorek 12-go maja, o godz. 11:00.
Aby wziąć udział w webinarium wystarczy zarejestrować się pod linkiem.