Etykiety i opakowania, Nowości, Wielki Format

Digiprint PL dystrybutorem systemu dla druku e-commerce – PrintQ firmy CloudLab

 

CloudLab ogłasza rozwój swojej globalnej sieci dystrybutorów i podpisuje umowy o współpracy z trzema nowymi europejskimi dystrybutorami.

CloudLab Sales & Management GmbH jest jednym z wiodących na świecie dostawców innowacyjnych, rozwiązań web to print oraz web to pack, opartych na przeglądarkach internetowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie druku i rozwoju oprogramowania, CloudLab doradza i obsługuje ponad 250 klientów na całym świecie. Ideą stojącą za printQ, rozwiązaniem eCommerce od CloudLab dla drukarni, jest wykorzystanie Internetu jako kanału do pozyskiwania zleceń druku.  System, zaprojektowany w oparciu o najnowsze technologie, umożliwia w prosty sposób zamawianie druków akcydensowych, opakowań i druków wielkoformatowych, online. PrintQ opiera się na użyteczności, responsywnych projektach, a także automatycznym workflow i szerokiej możliwości integracji, z istniejącymi rozwiązaniami, poprzez xml, jdf i API.

CloudLab ogłosił właśnie rozwój swojej globalnej sieci dystrybutorów. Umowy o współpracy zostały podpisane z krajami skandynawskimi, Wielką Brytanią oraz Polską, i od tej pory Klienci są obsługiwani przez wybranych dystrybutorów w tych krajach. Celem producenta jest zwiększenie penetracji rynku przez ceniony system printQ CloudLab.

– CloudLab zamierza dalej rozwijać swoją pozycję lidera technologicznego i rynkowego w segmencie druku internetowego. Poprzez strategiczną współpracę z wybranymi dystrybutorami będziemy mogli lepiej reagować na regionalne warunki rynkowe i bardziej elastycznie spełniać wymagania klientów. Nadal koncentrujemy się na rozwoju globalnej sieć dystrybutorów, aby z powodzeniem kontynuować nasz kurs ekspansji – mówi Marc Horriar, dyrektor generalny CloudLab, który uważa, że ​​jest to kolejny krok na drodze do logicznego i spójnego umiędzynarodowienia działalności firmy. 

Nowi, potężni partnerzy CloudLab

Transeo Media Ltd., wiodący brytyjski dostawca rozwiązań programowych, został wyznaczony na dostawcę wszystkich produktów printQ w Wielkiej Brytanii. W przypadku Danii, Finlandii, Norwegii i Szwecji, CloudLab zdecydował się na współpracę z VBS Szwecja.

Na polskim rynku CloudLab zdecydował się na partnerstwo z Digiprint PL.

Digiprint to znana firma na polskim rynku poligraficznym i ma imponujące portfolio światowych liderów branży poligraficznej i finishingu, takich jak HP, Esko czy Highcon i Scodix. W tym roku, Digiprint świętuje 20. rocznicę powstania i od wielu lat tworzy różnorodną ofertę usług: rozwiązań prepress, oprogramowania, maszyn do druku cyfrowego, oprogramowania do projektowania opakowań i ogólnokrajowego Działu Serwisu maszyn jak i oprogramowania.

www.digiprint.pl

KL