Artykuły Promocyjne, Nowości

30% dotacji na zakup urządzeń Via Color Pegasus

W związku z obecną sytuacją na świecie firma Via Color Pegasus oferuje swoje flagowe urządzenia do druku UV z 30% dotacją na zakup urządzenia. Maszyny z pełnym pakietem instalacyjnym dostępne są od ręki.

Dotacja obowiązuje na następujące drukarki UV z portfolio Via Color:

  • Pegasus AXIS 6090 (II i III generacja) – stołowa drukarka UV do gadżetów, reklamowych, drobnych przedmiotów oraz grafik o rozmiarach 60cm x 90cm. Premiera najnowszej generacji Axisa miała miejsce w lutym br.
  • Pegasus REX 6040 – kompaktowe urządzenie, które sprawdzi się doskonale do druku materiałów płaskich oraz butelek czy kubków.
  • Pegasus FOX A4 – uniwersalna drukarka dedykowana małym przedmiotom, w tym szczególnie drobnym gadżetom czy etui telefonów komórkowych.

– Jesteśmy świadomi tego, jak trudny jest to czas (nie tylko) dla przedsiębiorców. Wydarzenia ostatnich tygodni sprawiły, że postanowiliśmy wraz z fabryką wprowadzić dotacje na zakup drukarek UV, by stały się one dostępne dla szerszej liczby klientów. Wierzymy, że to realna pomoc, w tym niełatwym dla wszystkich czasie – mówi Kacper Ragus, product manager w Via Color Pegasus.

Jak informuje dostawca, urządzenia dostępne są od ręki, kompletny zestaw obejmuje poza samą drukarką, także oprogramowanie ColorGATE, stolik pod urządzenie oraz pakiet atramentów. Via Color zapewnia dostawę i uruchomienia urządzenia w siedzibie klienta, ośmiogodzinne szkolenie z obsługi maszyny oraz zdalne wsparcie online przez 12 miesięcy od daty zakupu. Przez rok obowiązuje również gwarancja na maszyny.

– Te trzy urządzenia, które oferujemy w specjalnej, cenie to nasze flagowce, które cieszą się niezmienną popularnością. To drukarki o niedużych rozmiarach, stanowiące doskonałą propozycję zarówno dla dużych graczy na rynku reklamowym, jak i małych punktów usługowych, ksero czy jednoosobowych agencji reklamy – dodaje Kacper Ragus, product manager w Via Color Pegasus.

O szczegóły oferty promocyjnej można pytać pod adresem: biuro[at]pegasusuv.com

Źródło: Via Color Pegasus Sp. z o.o.

www.pegasusuv.com/pl/

KL