Artykuły Promocyjne, Nowości, Wielki Format

Mikrofibra od Integart w walce z zanieczyszczeniami i bakteriami

Mikrofibra w walce z zanieczyszczeniami i bakteriami. Produkt dostępny na wyciągnięcie ręki.

Mikrofibra jest bezpiecznym wyrobem włókienniczym, co potwierdza certyfikat OEKO TEX 100, klasa 1, nie przepuszcza cząstek pyłków, roztoczy, odchodów roztoczy, smogu, bakterii oraz każdej innej, nie mniejszej niż 0,1μ.

Jednak, trzeba mieć świadomość, że mikrofibra nie zatrzymuje wirusów. Zatrzymuje jednak zanieczyszczenia, które zostają usunięte podczas prania i to w temperaturze, która może sięgać 95oC. Gdyby przyjrzeć się bliżej składowi, to okazuje się że aż 70% stanowi poliester, a 30% poliamid. Co istotne, może być stosowana w kontakcie ze skórą, gdyś w całym procesie produkcji nie wykorzystuje się klejów, ani żadnych innych środków zagrażających człowiekowi.

Jakie jest jej zastosowanie? Materiał można wykorzystać do produkcji ściereczek przeznaczonych do dezynfekcji różnych powierzchni, czyszczenia blatów, mebli, powierzchni szklanych, okularów, osłon na twarz i oczy. Ściereczką z mikrofibry można wyczyścić powierzchnie smartfonów, laptopów, monitorów komputerów czy telewizorów. Największą zaletąjest fakt, iż materiał jest oddychający, hipoalergiczny, szybkoschnący, bardzo chłonny i wielokrotnego użytku. To wszystko czyni go „must have” każdego z nas.

Dodatkowe informacje publikowane są na stronie dystrybutora: KLIKNIJ

 KL