Nowości, Wielki Format

Oświetlenie LED – nowe produkty w Igepa Polska

Igepa Polska dążąc do rozwijania kompleksowości swojej oferty oraz odpowiadając na potrzeby Klientów wprowadza produkty z zakresu oświetlenia LED. Teraz w Igepa Polska dostępna jest szeroka gama modułów i taśm LED oraz zasilaczy marki Nextec.

– Nextec to firma stawiająca na jakość, a jednocześnie uwzględniająca przystępność cenową. Produkty tej marki zdobywają coraz więcej zwolenników w Polsce oraz Europie. Dlatego również my zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do oferty asortymentu tej właśnie firmy – podkreśla Rafał Grochowina, Produkt Manager z Działu Viscom Igepa Polska.

Spółka Igepa proponuje produkty z zakresu oświetlenia LED do bardzo różnych zastosowań, takich jak kasetony, litery przestrzenne, prezentery itp. Cały asortyment objęty jest 5-letnim okresem gwarancji. Produkty Nextec zapewniają duże kąty świecenia – do 170 stopni. Istnieje możliwość indywidualnego doboru produktu, barwy. Całość oferty wprowadzonej przez Igepa Polska została skomponowana po dokładnym przeanalizowaniu oczekiwań Klientów.

Dzięki nowościom z zakresu oświetlenia LED odbiorcy Spółki mogą teraz nabyć materiały potrzebne w ich pracy w jednym miejscu.

www.igepa.pl

KL