Artykuły Promocyjne, Nowości

Haftex – ponad sto instalacji rocznie w kraju i za granicą

Firma Haftex od lat sprzedaje hafciarki jedno- oraz wielogłowicowe i dostarcza je, zapewniając instalację w miejscu wskazanym przez klienta. Jak wygląda organizacja procesu dostarczenia oraz zaadaptowania sprzętu i co sprawia, że Haftex Junior oraz Haftex Mini cieszą się tak dużym zainteresowaniem?

Hafciarnie, pracownie artystyczne, szwalnie, studia reklamy i inne miejsca stosujące znakowanie odzieży haftem – tam firma Haftex wysyła swoje produkty. Haft komputerowy odpowiada na coraz większą potrzebę personalizacji, stąd rosnące zainteresowanie sprzętem firmy. Niemal każdy zakup wiąże się z późniejszym transportem hafciarek do miejsca, które wskaże klient. Na ogół są to siedziby firm, chociaż zdarza się, że maszyny wstawiane są do mieszkań czy domów właścicieli firmy, by produkcja mogła iść nieprzerwanie.

Hafciarka dostarczana do klienta przez specjalnie zrobiony na tą okazje otwór w ścianie domu.

Ile hafciarek dostarcza Haftex? – Rocznie wysyłamy w Polskę, i do Europy, ponad setkę hafciarek, zapewniając profesjonalną obsługę serwisową każdej z nichmówi Adam Buczkowski.

Każdą dostawę firma traktuje w sposób indywidualny. Przede wszystkim bierze pod uwagę typ hafciarki, który został zamówiony – podczas gdy jednogłowicowe, kompaktowe maszyny bez trudu mieszczą się w niedużym pokoju, tak wielkie, ośmiogłowicowe czy dwunastogłowicowe hafciarki potrzebują sporego pomieszczenia, aby móc je swobodnie obsługiwać. Trzeba dostosować też rodzaj transportu oraz wybrać, w jaki sposób przemieścić hafciarkę z pojazdu do miejsca docelowego – a to niejednokrotnie duże wyzwanie. – Dostarczamy nasze produkty, wszędzie tam gdzie potrzebuje tego klient. Hafciarki były już transportowane przez specjalnie zrobione na tą okazje otwory w ścianach domów czy podnośniki widłowe. Myślę, że śmiało możemy powiedzieć, że wśród kilkuset instalacji, które wykonaliśmy w Polsce i za granicą – jesteśmy gotowi na instalacje naszych maszyn w każdym miejscu, bez względu na warunki pogodowe czy położenia miejsca docelowego – dodaje Adam Buczkowski. 

Hafciarki mogą byc instalowane z uwzględnieniem trudnych warunków pogodowych czy niestandardowego położenia miejsca docelowego.

Znaczenie ma również rejon, do którego zawożony jest sprzęt. Przedstawiciele firmy Haftex obsługują Klientów z najbliższych sobie regionów Polski, aby kontakt i w razie potrzeby serwis był realizowany jak najszybciej – Warszawa, Kraków, Poznań, Słupsk. Szkolenia z obsługi maszyny, technik hafciarstwa oraz projektowania wzorów odbywają się wraz z instalacją hafciarki Haftex. Koszt zarówno dostarczenia maszyny, jak i szkoleń jest wliczony w cenę maszyny. Oprócz tego klient może liczyć na konsultację w razie jakichkolwiek pytań dotyczących użytkowania i skuteczne wsparcie posprzedażowe.

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się kompaktowe i wygodne hafciarki Junior oraz MINI. Haftex Junior oraz Haftex MINI to dwie podobne do siebie, niewielkie hafciarki zbudowane na japońskich podzespołach i zaprojektowane wg. wytycznych firmy Haftex, która ma specjalny nadzór nad procesem produkcji maszyn. Co sprawia, że są tak popularne? Przede wszystkim niewielkie rozmiary (60 x 60 x 87 cm w obu przypadkach) oraz mała waga (49 kg w obu przypadkach), które połączone są z dobrą wydajnością – obie maszyny pracują w tempie do 1000 wkłuć na minutę. Są bogato wyposażone w 5 rozmiarów podwójnych tamborków, uchwyty do haftowania czapek w standardzie,  nowoczesny 10-calowy ekran dotykowy oraz posiadają 2-letnią gwarancję. To znakomity sprzęt dla rozwijających się, poszerzających swoją ofertę firm oraz dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z haftem komputerowym.

– Można dzięki nim stworzyć kompletne hafciarnie, a przy tym są nieduże, poręczne, łatwe w użytkowaniu, jedne z najcichszych maszyn na rynku. Z drugiej strony, bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się również nasza najnowsza seria Haftex MAX. Dla klientów, którzy cenią sobie możliwość produkcji przemysłowej polecamy wielogłowicowe maszyny w ramowej konstrukcji sześciogłowicową Haftex 1506 i ośmiogłowicową  Haftex 1508. Ten sprzęt daje ogromne możliwości i wysoką wydajność pracy, co dla większych przedsiębiorstw jest dużym atutem reasumuje Adam Buczkowski.

www.haftex.net.pl

KL