Nowości, Wielki Format

Nowa generacja drukarek UV w ofercie modułowej

Via Color, dostawca rozwiązań wielkoformatowych dla poligrafii i reklamy, wprowadził w lutym specjalną, personalizowaną ofertę swoich urządzeń do druku UV marki Pegasus.

Nowa generacja

W lutym miała miejsce premiera urządzenia znanego już dobrze na rynku, jednak w nowej wersji. Mowa o stołowej drukarce UV do artykułów promocyjnych (i nie tylko) – Pegasus Axis 6090. Nowy Axis łączy w sobie zalety swojej uprzedniej wersji i technologiczne usprawnienia, dzięki czemu w tych niedużych gabarytach, kryje się szeroki wachlarz możliwości. Nowy Axis 6090 wyposażony jest, jak swój poprzednik, w stół roboczy o powierzchni 60 cm na 90 cm, posiada trzy głowice drukujące, system stabilizacji kolorów i cyrkulacji białego koloru. Pozwala na znakowanie przedmiotów o wadze do 20 kg, jak również drukowanie przestrzenne czyli 3D.

Kompleksowa obsługa (po)sprzedażowa

Via Color proponuje od teraz nową, modułową ofertę ploterów i drukarek UV. – To klient decyduje o tym, co znajdzie się w pakiecie z urządzeniem. Stawiamy na wygodę użytkowników urządzeń i już pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, w tym cenowymi tej oferty. Uruchomiliśmy równie z dedykowaną stronę internetową, właśnie z tą specjalną ofertą Pegasusa: pegasusuv.com – wyjaśnia Kacper Ragus, product manager w Via Color.

Zalety oferty to przede wszystkim natychmiastowa dostępność maszyn, dobór odpowiedniego pakietu do instalacji urządzenia oraz pełne wsparcie techniczne oferowane przez specjalistów Via Color podczas całego procesu zakupowego.

Spektrum korzyści

Propozycja Via Color to prawdziwa opcja szyta na miarę. Kupujący otrzymuje spersonalizowaną pod kątem swoich wymagań, oczekiwań i możliwości finansowych ofertę, którą od momentu zakupu firma dostarcza do 7 dni roboczych do kupującego. Osoby, które decydują się na zakup urządzenia są objęte nowymi procedurami wsparcia technicznego, zapewniającymi ciągłość produkcji. Wyeliminowano długie oczekiwanie na urządzenie, a dodatkowo, w dniu instalacji urządzenie jest od razu gotowe do pracy i przyjmowania zleceń.

Nowa oferta modułowa Via Color dostępna jest TUTAJ.

www.viacolor.pl

 KL