Druk Cyfrowy, Nowości

Epson rozszerza portfolio urządzeń biznesowych o nowe skanery formatu A3

Firma Epson zaprezentowała dwa nowe skanery biznesowe: WorkForce DS-30000 i DS-32000 obsługujące format A3. Urządzenia te wchodzą na rynek w momencie, gdy wg analityków z grupy Quocirca[1], 76% organizacji spodziewa się, że w ciągu najbliższych 5 lat znaczenie digitalizacji dokumentów papierowych będzie rosło. Skanery oferują wysoką szybkość skanowania (do 90 ppm/180 ipm) i dużą elastyczność w zakresie obsługiwanych nośników, sprawiając, że są idealne dla firm będących na początkowym etapie digitalizacji.

Agnieszka Wnuczak, Business Account Manager

Nasze nowe skanery A3 pojawiają się w momencie, gdy rośnie znaczenie digitalizacji dokumentów w firmach. Warto podkreślić, że premierowe urządzenia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można było je łatwo zintegrować z dowolną strukturą organizacji obiegu dokumentów. Model DS-32000 ma regulowaną podstawę, którą można dopasować do rodzaju wykonywanej pracy – oferuje pracę w trybie standardowym, jako skaner z podajnikiem, lub w pozycji na płasko. Gdy nie jest używany, można go złożyć, oszczędzając w ten sposób przestrzeń szczególnie cenną w mniejszych biurach. Co więcej, dzięki zastosowaniu kolorowego wyświetlacza dotykowego obsługa sprzętu jest intuicyjna, a instrukcja zawierająca wskazówki dotyczące pielęgnacji i czyszczenia, pozwala wyraźnie ograniczyć czas przestoju.

Agnieszka Wnuczak, Business Account Manager

WorkForce DS-30000 i DS-32000 mogą skanować różnorodne dokumenty – od wielkoformatowych arkuszy po paszporty. Dzięki zastosowaniu wydajnego napędu i niezawodnych czujników CIS nowe urządzenia zużywają minimalną ilość energii, oferując przy tym zaawansowane funkcje, takie jak redukcja tarcia czy wykrywanie podwójnych arkuszy, wyposażono je także w czujniki zaawansowanej ochrony papieru, zapobiegające uszkodzeniom skanowanych dokumentów.

– Nasze nowe skanery A3 pojawiają się w momencie, gdy rośnie znaczenie digitalizacji dokumentów w firmach. Warto podkreślić, że premierowe urządzenia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można było je łatwo zintegrować z dowolną strukturą organizacji obiegu dokumentów. Model DS-32000 ma regulowaną podstawę, którą można dopasować do rodzaju wykonywanej pracy – oferuje pracę w trybie standardowym, jako skaner z podajnikiem, lub w pozycji na płasko. Gdy nie jest używany, można go złożyć, oszczędzając w ten sposób przestrzeń szczególnie cenną w mniejszych biurach. Co więcej, dzięki zastosowaniu kolorowego wyświetlacza dotykowego obsługa sprzętu jest intuicyjna, a instrukcja zawierająca wskazówki dotyczące pielęgnacji i czyszczenia, pozwala wyraźnie ograniczyć czas przestoju – powiedziała Agnieszka Wnuczak, Business Account Manager w Epson.

Skanery Epson DS-30000 i DS-32000 można zamawiać od 1 marca 2020.

[1] Raport Quocirca’s Print 2025, Wydanie Drugie

www.epson.pl

KL