Nowości, Wielki Format

Nowy szef Mutoh w Europie

Mutoh Europe nv, jednostka biznesowa w regionie EMEA w Mutoh Industries Co. Ltd., Japonia, ogłosiła 2 marca 2020, że Pan Kenji Yasuhara przejdzie na emeryturę, jako Dyrektor Zarządzający Mutoh Europe & Mutoh Deutschland z dniem 31.03.2020, oraz jako Dyrektora Generalny Mutoh w kwietniu 2020 r.

65-letni Kenji Yasuhara dołączył do grupy Mutoh w 2014 r. Był dyrektorem generalnym Mutoh Deutschland od 2014 do 2016 r., a także dyrektorem zarządzającym Mutoh Europe i Mutoh Deutschland od 2017 r.

1 kwietnia 2020, Pan Mitsuo Takatsu obejmie stanowisko Dyrektora Zarządzającego Mutoh Europe i Mutoh Deutschland. Jako następca Kenji Yasuhary, Takatsu będzie nadzorował całą sprzedaż, wsparcie sprzedaży, logistykę, marketing, wsparcie produktu i aplikacji, a także działania wsparcia posprzedażowego dla Mutoh w całym obszarze biznesowym EMEA.

Mitsuo Takatsu w 1984 r. ukończył studia na Uniwersytecie Sophia w Tokio w Japonii na Wydziale Humanistycznym. Mitsuo Takatsu dołączył do Mutoh w sierpniu 2019. Przed dołączeniem do Mutoh, Takatsu pracował przez 35 lat w firmie Panasonic, zajmując kilka wyższych stanowisk sprzedażowych i marketingowych, w tym 15 lat za granicą (10 lat w Niemczech i 5 lat w Rosji).

Od 25 lat w Polsce, wyłącznym dystrybutorem ploterów i drukarek firmy Mutoh jest Atrium Centrum Ploterowe, będąc jednocześnie jednym z najlepszych dystrybutorów tej marki na świecie. Jesienią 2019 roku, panowie Kenji Yasuhara i Mitsuo Takatsu byli gośćmi specjalnymi i prelegentami  na Seminarium Wielkoformatowym w Opolu, gdzie zaprezentowali polskim uczestnikom premierową linię drukarek Mutoh XpertJet.

www.atrium.com.pl

 KL