Nowości, Wielki Format

Produkty Epson laureatami nagrody iF Design Award 2020

Wieloformatowe drukarki Epson Surecolor SC-P7500 i Surecolor SC-P9500 otrzymały nagrodę iF Design Award 2020, przyznawaną przez niemiecką organizację iF International Forum Design GmbH z siedzibą w Hanowerze.

Wręczana od 1953 roku nagroda iF Design Award uznawana jest na całym świecie za jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w dziedzinie projektowania innowacyjnych produktów przemysłowych. Urządzenia oceniane na podstawie wielu kryteriów, takich jak użyteczność, jakość wykonania, ekologia, innowacyjność, funkcjonalność, bezpieczeństwo, estetyka i uniwersalność projektu. Tegorocznych zwycięzców wyłoniono spośród 7298 zgłoszeń z 56 krajów i regionów. W 78-osobowym jury znaleźli się eksperci z całego świata.

 

Epson Surecolor SC-P7500

Nowe drukarki są rozwinięciem znanych z wyznaczania najwyższych standardów (w druku reprodukcji, zdjęć i grafik) modeli Surecolor SC-P9050V i SC-P9050G. Wyposażono je m.in. funkcję wewnętrznego oświetlenia, pozwalającą na bieżącą kontrolę wydruku i neutralny kolor, który umożliwia precyzyjną kalibrację barw wydruku.

– Jesteśmy bardzo dumni z nagród, jakie otrzymały dwa nasze urządzenia. Wyróżnienia przyznane przez iF International Forum Design GmbH cieszą tym bardziej, że po raz kolejny pozycjonują nas jako światowego lidera wśród producentów drukarek wieloformatowych. Jednocześnie chcielibyśmy zapewnić, że nie spoczniemy na laurach i dalej udoskonalać będziemy nasze produkt – powiedział Tomasz Kuciński, Business Account Manager – LFP w Epson.

www.epson.pl

KL