Druk Cyfrowy, Nowości

imageRunner Advance DX – przyspiesz swoją cyfrową transformację

Miejsce pracy ciągle się zmienia. Dzięki możliwości, jaką daje praca zdalna pracownicy mogą wykonywać zadania w dowolnym miejscu i czasie. Zatem kluczowe jest zwinne zarządzanie informacjami.

Canon poszerza swoją ofertę o technologie wykraczające poza typowe rozwiązania do druku i skanu, tworząc dostosowane do potrzeb „centra” cyfrowej rewolucji: poznaj nową serię imageRUNNER ADVANCE DX. Gdziekolwiek się znajdujesz na drodze ku cyfrowej transformacji, nowe urządzenia Canon pozwolą ci płynnie łączyć materiały drukowane i cyfrowe, zwiększając produktywność i uwalniając cenne zasoby IT.    

Zmieniając oblicze produktywności

Nowoczesny biznes jest dynamiczny i aby dotrzymać mu kroku, potrzebujesz odpowiedniej technologii. Z pomocą serii imageRUNNER ADVANCE DX, digitalizacja, archiwizacja i pozyskiwanie dokumentów stają się łatwe, jak nigdy dotąd.Udoskonalony, szybki dupleksowy skaner oszczędza Twój czas, przechwytując obraz precyzyjnie, bezpiecznie i w bezkonkurencyjnym tempie, usprawniając obieg dokumentów na wszystkich jego etapach. Nadawanie nazw, logowanie do zewnętrznych aplikacji, czy zapisywanie seryjne są od teraz w pełni zautomatyzowane, więc pora pożegnać czasochłonne, żmudne zadania i powitać prawdziwą produktywność!

– Nasze urządzenia nie są już wyizolowanymi jednostkami, lecz stają się inteligentnymi centrami w pełni zintegrowanymi z infrastrukturą biznesu – mówi Taz Nakamasu, Executive Vice President of B2B Document Solutions, Canon Europe. – W odpowiedzi na oczekiwania rynku seria imageRUNNER ADVANCE DX została zaprojektowana, by zwiększyć wydajność w nowoczesnym miejscu pracy, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo wrażliwych dokumentów i informacji.

 

Wygodna integracja z rozwiązaniami chmurowymi

Zaczynasz dopiero korzystać z chmury? A może dysponujesz już działającą infrastrukturą? Seria imageRUNNER ADVANCE DX jest gotowa wspierać dowolne rozwiązania, z których korzystasz. Dzięki ścisłemu powiązaniu oprogramowania i sprzętu, korzystanie z usług chmurowych i zarządzanie swoimi danymi jest jeszcze prostsze. uniFLOW Online Express jest teraz zintegrowane z urządzeniem i w pełni gotowe do pracy, dostosowując się do twoich potrzeb, kiedy tylko i jak tylko chcesz: Przechodząc na przykład na wersję uniFLOW Online, możesz skorzystać z obsługi dodatkowych połączeń z chmurą i cieszyć się zaawansowanymi możliwościami skanowania oraz usługami z zakresu bezpieczeństwa i raportowania.

Korzystasz już z innego oprogramowania? imageRUNNER ADVANCE DX jest kompatybilny z wieloma innymi platformami do obsługi chmury takimi jak PaperCut, Kofax, czy od teraz Concur – tak, abyśmy mogli dostosować się do twoich wymagań.

– Doskonale wiemy, że praca wymaga dziś mobilności. Stworzyliśmy zatem serię urządzeń, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów, oferując łączność z chmurą i wydajne możliwości zdalnej współpracy – kontynuuje Nakamasu. – Seria imageRUNNER ADVANCE DX jest mistrzowskim rozwiązaniem dla zdalnie kooperujących zespołów, które pozwala pracownikom uzyskać dostęp do informacji i procedur, gdziekolwiek się znajdują.

Partner w digitalizacji

Technologia Canon rozwija się wraz z klientami. Seria imageRUNNER ADVANCE DX stanowi punkt kulminacyjny wielu lat innowacji i spaja najlepsze pomysły i rozwiązania w zakresie produktywności, współpracy, bezpieczeństwa cyfrowego, wydajności i niezawodności w jedną, rewolucyjną linię. To właśnie nieustające zaangażowanie Canon w doskonalenie technologii sprawiło, że analitycy branżowi z ośrodka Keypoint Intelligence przyznali linii imageRUNNER ADVANCE prestiżową nagrodę 2020 Copier MFP Line of the Year[1] dla najlepszych urządzeń wielofunkcyjnych.  

– Firmy nie opierają się już wyłącznie na papierze. Dlatego też nasze urządzenia nie są już tylko drukarkami. Niezależnie od tego, czy działasz w sektorze bankowym, jesteś sprzedawcą, małym, średnim, czy dużym przedsiębiorstwem, nasza technologia jest skalowalna i zaprojektowana, aby wspierać cię w zarządzaniu informacją w cyfrowym świeciepodsumowuje Nakamasu.

[1]https://www.keypointintelligence.com/news/awards/2020/canon-claims-bli-2020-copier-mfp-line-of-the-year-award-from-keypoint-intelligence/