Artykuły Promocyjne, Nowości

Sublimacyjne nowości produktowe 2020 od API.PL

Możliwość rozwijania biznesu i realizacji najtrudniejszych zleceń, to największe zalety nowych drukarek sublimacyjnych marki Epson, które API.PL wprowadziło do oferty.

Absolutną nowością jest Epson SureColor SC-F9400H. To drukarka sublimacyjna umożliwiająca druk z użyciem dwóch oryginalnych atramentów fluorescencyjnych (żółty i różowy) – C+M+Y+K/FY+FP. Wykorzystuje specjalizowane atramenty Epson UltraChrome DS, które pozwalają na precyzyjną reprodukcję złożonych i kolorowych wzorów. Przeznaczona jest do szybkiego, wielkoformatowego druku na tekstyliach, w tym odzieży sportowej, roboczej i specjalistycznej oraz miękkich materiałach reklamowych. Pozwala to na podniesienie jakości produktów na wyższy poziom i wkroczyć na nowe rynki zbytu. 64-calowa drukarka sublimacyjna SC-F9400 powstała na bazie popularnego i sprawdzonego plotera tej samej serii SC-F9300. Przeznaczona jest do szybkiego wysokonakładowego drukowania na odzieży, tkaninach, miękkich szyldach i innych materiałach promocyjnych. Osiąga maksymalną szybkość druku 108,6 m2/godz., przyspieszając realizację projektów.

Zmodyfikowane ustawienia zapewniają niższe naprężenia i dokładne rejestrowanie, co poprawia absorpcję i zmniejsza całkowity koszt eksploatacji dzięki zastosowaniu niskogramaturowych papierów sublimacyjnych. Dukarka SureColor SC-F9400 uzyskała certyfikat Oeko-Tex Eco Passport. Oznacza to, że odzież i tekstylia produkowane z wykorzystaniem drukarki i atramentów UltraChrome DS są bezpieczne do noszenia przez dorosłych i dzieci, w tym również niemowlęta.

Epson SureColor SC-F9400H

Kolejna nowość japońskiego producenta, która w ostatnim czasie trafiła do oferty API.PL to drukarka sublimacyjna Epson SureColor SC-F500. Ta 24-calowa drukarka idealnie nadaje się do produkcji gadżetów i prezentów na twardych podłożach, ceramice oraz tekstyliach i ubraniach. To najnowsze urządzenie z serii innowacyjnych produktów firmy Epson opracowano z myślą o użytkownikach poszukujących możliwości rozwoju biznesu. Niezależnie od tego, czy firma tworzy wydruki na kubkach, podkładkach pod myszy, brelokach do kluczy, etui do telefonów, czy na innych przedmiotach promocyjnych dla szkół i firm, drukarka SC-F500 pomaga usprawnić produkcję i zminimalizować ilość odpadów. Model SC-F500 przeznaczony jest również do nisko nakładowej produkcji tekstyliów, np.: toreb, poszewek na poduszki czy odzieży.

Drukarka nadaje się również do tworzenia wysokiej jakość wydruków fotograficznych, wydruków na aluminium, szkle czy drewnie. Atramenty sublimacyjne UltraChrome DS firmy Epson umożliwiają tworzenie obrazów o żywych kolorach, ostrych konturach i płynnej gradacji. Drukarka stanowi kompletne rozwiązanie biznesowe. Wszystkie elementy niezbędne do produkcji gadżetów sublimacyjnych pochodzą teraz od jednego producenta! Nie ma potrzeby dokonywania przeróbek w sprzęcie i stosowania półśrodków. Obudowa + głowica + profile + tusz + papier = EPSON.

Wszystkie nowości są już w dostępne w ofercie API.PL.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.api.pl/sublimacja/drukarki-sublimacyjne-epson/.

KL