Artykuły Promocyjne, Nowości

Znamy wyniki II edycji konkursu „Mistrzowie Lasera 2019”

II edycja konkursu „Mistrzowie Lasera 2019” organizowanego przez dział technologii laserowych firmy COLOP Polska już za nami. Tegoroczną tematyką konkursu były kartki okolicznościowe, stworzone przy wykorzystaniu plotera laserowego CO2. Prace mogły być wykonane z: papieru, tektury, kartonu beermat i sklejki oraz zdobione laserem, filcem, korkiem, drewnem litym lub innymi materiałami grawerskimi. Liczyła się przede wszystkim kreatywność, estetyka oraz umiejętności techniczne.

Komisja złożona z przedstawiciela środowiska akademickiego oraz osób z branży poligraficznej, reklamy i marketingu nie miała łatwego zadania, ponieważ jakość prac nadesłanych w tegorocznym konkursie stała na bardzo wysokim poziomie.

Zwycięzcą II edycji konkursu „Mistrzowie Lasera” została firma ESPU ze Świdwina, drugie miejsce zajęła firma IMPORTPRODUCT z Siedlec, miejsce trzecie powędrowało do firmy DRUKMANIA z Krakowa a na czwartym miejscu znalazła się firma VISUAL PARTNER z Lęborka. Do laureatów powędrują nagrody w tym główna: program 1-Touch Laser Photo do obróbki laserowej zdjęć.

Wszystkie prace biorące udział w konkursie „Mistrzowie Lasera 2019” można zobaczyć na stronie KLIKNIJ.

Kolejna edycja konkursu „Mistrzowie Lasera” startuje już wiosną 2020. 

 KL