Artykuły Promocyjne, Nowości, Wielki Format

HP Stitch – krok do świata mody i tekstyliów! Integart zaprasza na targi tekstylne Fast Textile 2019

W dniach 20 – 22 listopada br. Integart zaprasza do wzięcia udziału w VI Międzynarodowych Targach Tekstylnych Fast Textile 2019, w których Integart będzie prezentował rozwiązania dedykowane do branży tekstylnej.

W hali C, w Centrum Wystawienniczym Ptak w Nadarzynie, na stoisku 116A, pod hasłem przewodnim „Nowy wymiar koloru”, zaprezentowana zostanie innowacyjna technologia „nowoczesnej sublimacji” HP STITCH, kreatywne i nietuzinkowe rozwiązania druku i zdobienia tkanin technologią termotransferu oraz możliwości wielkoformatowego druku cyfrowego HP Latex w branży tekstylnej.

Integart robi zdecydowany krok do świata mody i tekstyliów. Na ich stoisku pokażą Państwu gotowe rozwiązania zarówno druku bezpośredniego i pośredniego na różnych rodzajach tekstyliów, zupełnie nietypowe, unikatowe i zaskakujące wręcz rozwiązania zdobienia tkanin, oznakowania i personalizacji, a także efektywne rozwiązania do post-finishingu. A wszystko po to, aby wskazać  drogę do szybkiego rozwoju oraz dotarcia do nowych rynków zbytu.

Odbędą się pokazy drukarek HP STITCH S-series, stworzonych w oparciu o innowacyjne podejście do druku sublimacyjnego tkanin. Urządzenia HP STITCH to przede wszystkim większa wygoda użytkowania urządzenia oraz lepsze – w porównaniu z klasyczną technologią sublimacyjną – rezultaty druku. Nowa technologia HP STITCH to gwarant prostego i szybkiego uzyskania zgodności kolorystycznej – „nowego wymiaru koloru”. Drukarki wyposażono w innowacyjne głowice termiczne, które nie tylko skracają czas potrzebny eksploatacyjny i redukują straty w tuszach, ale pozwalają także uzyskać powtarzalne, jednolite kolory o najwyższej jakości. Poza drukiem bezpośrednim na tkaninach możliwe jest przenoszenie druku z użyciem papieru transferowego. To niewątpliwie dodatkowa zaleta, która sprawia, że urządzenia te są jeszcze bardziej uniwersalne.

Linia drukarek HP STITCH to trzy modele: HP Stitch – S300 oraz S500 – drukujące w maksymalnej szerokości 1.6m oraz S1000, który jest w stanie zadrukować tkaniny dwa razy szersze. Zapraszając do wzięcia udziału w pokazach druku na naszym stoisku, już dziś zachęcamy do odwiedzenia naszej strony poświęconej w całości tej technologii www.nowasublimacja.pl.

Oprócz maszyn dedykowanych do branży tekstylnej, Fast Textile będzie okazją do prezentacji premierowego portfolio mediów dedykowanych do sublimacji oraz innych technik i technologii zdobienia tkanin. Nie zabraknie oczywiście atrakcyjnych ofert promocyjnych.

Udział w targach jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja. Formularz rejestracyjny Organizatora targów dostępny jest TUTAJ.

www.integart.com.pl

KL