Nowości, Wielki Format

Nowości Igepy na FestiwalDruku.pl

Już 18-19 września br. kolejna edycja targów poligrafii reklamowej. Igepa Polska zaprezentuje wiele ciekawych nowości, które z pewnością ułatwią pracę agencjom i drukarniom wielkoformatowym.

Premiery z zakresu maszyn to dwa plotery marki Flora: FLORA 3300L i FLORA XTRA 320K.

FLORA 3300L to urządzenie do druku UV roll to roll, o szerokości zadruku 320cm, wyposażone w głowice Konica Minolta 1024i, kropla 6 pikolitrów. Atuty plotera to m.in. przemysłowy system podawania i nawijania materiału oraz obsługa podłoży miękkich do wagi 360 kg.

FLORA XTRA 320K zapewnia szybki druk solventowy. Głowice drukujące marki  Konica Minolta 1024i, kropla: 14 pikolitrów. Urządzenie daje możliwość zadruku w szerokości 320cm i w prędkości do 240m2/h. Zalety maszyny to nowy, wzmocniony korpus, możliwość druku na materiałach o wadze do 100kg. Urządzenie wyposażone jest w podsys materiału oraz dodatkowy panel dosuszający.

W zakresie materiałów elastycznych Igepa zaprezentuje folie do druku Easy Print plus oraz tekstylia znanej marki Pongs.

EASY PRINT plus, EASY GUARD plus to polimeryczne folie do druku oraz  dedykowany do nich laminat. Są synonimem świetnej jakości dla wymagających klientów. Gwarantują doskonałe efekty zadruku z użyciem atramentów sol/eco-sol/UV/latex.

PONGS – Najlepszy wybór tekstyliów do druku, dedykowanych do technologii: sublimacja/UV/Latex. Pongs równa się kompetencja, kreatywność i pionierska innowacyjność. Jest wiodącą firmą z branży tekstylnej.

Spośród płyty z tworzyw sztucznych Igepa Polska przedstawi PALBOARD, wielowarstwowe płyty PVC z Palramu. Płyta  PALBOARD to połączenie wyjątkowo wytrzymałej powierzchni z litego PVC z właściwościami spienionego rdzenia PVC. Rdzeń wykonany jest z PVC pochodzącego z recyclingu. PALBOARD ma ultra gładką powierzchnię, która zapewnia doskonałą absorpcję atramentu w druku cyfrowym czy  sitodruku. 

Igepa Polska zaprasza na swoje stoisko G1 w hali III. W tym samym miejscu, co w zeszłym roku, na wprost wejścia do hali.

Osoby, które odwiedzą stoisko firmy będą mogły na żywo przekonać się o zaletach prezentowanych urządzeń i podłoży.

Link do bezpłatnej rejestracji na targi dla osób związanych z branżą: TUTAJ.