Nowości, Wielki Format

Integart na FestiwalDruku.pl z premierowymi pokazami HP STITCH

Najbliższe, jesienne spotkanie branżowe – targi poligrafii reklamowej zbliżają się wielkimi krokami. Już niebawem, bo w dniach 18 i 19 września wystawca zaprasza do hali nr 3 EXPO XXI w Warszawie, gdzie na stoisku E6, w specjalnie przygotowanych strefach ekspozycyjnych będzie czekał na odwiedzających z najnowszym portfolio maszyn i urządzeń oraz mediów do druku wielkoformatowego. Tegoroczne stoisko Integart podzielono na 4 strefy tematyczne: HP STITCH, HP LATEX, strefę komplementarne oraz strefę termotransferu, stawiając na innowacyjne technologie – w tym „nowoczesną sublimację”, kreatywność i oryginalność oraz wiedzę i ekologiczność technologii HP Latex.

Jak podkreśla przedstawiciel Integart, FestiwalDruku.pl to także doskonała okazja do prezentacji naszego najnowszego projektu – EkologicznaDrukarnia.pl. Będziemy zachęcać Państwa do działania zgodnie z hasłem „Drukuj bez odciskania piętna na środowisku naturalnym”. Wskażemy także, jak w 3 prostych krokach stać się Ekologicznym Partnerem Integart oraz uzyskać Certyfikat Ekologicznej Drukarni (więcej tutaj).

W strefie HP STITCH firma zaprasza do udziału w premierowych pokazach najnowszej technologii firmy HP, która dedykowana jest bezpośredniemu i pośredniemu drukowi na tekstyliach. Technologia HP STITCH (info), po bardzo udanej prezentacji podczas targów FESPA 2019, zyskała miano „nowoczesnej sublimacji”. To innowacyjne podejście do druku tkanin to przede wszystkim większa wygoda użytkowania urządzenia oraz lepsze – w porównaniu z klasyczną technologią sublimacyjną – rezultaty druku. Zapraszając do wzięcia udziału w pokazach druku podczas Festiwalu na swoim stoisku, Integart już dziś zachęca do odwiedzenia strony poświęconej w całości tej technologii www.nowasublimacja.pl.

W strefie HP LATEX, firma Integart zaprezentuje drukarkę HP Latex 315 oraz HP Latex 570, a w strefie maszyn komplementarnych między innymi aplikator stołowy Bubble-Free, laminatory, plotery tnące Summa, a także trymer Miura, firmy Flexa. W dość nietypowy sposób, bo wykorzystując możliwości szkoleniowo-prezentacyjne naszego Mobilnego Centrum Inspiracji – Demo Vana, zaprezentuje nowości w portfolio mediów do druku. Nie zabraknie oczywiście atrakcyjnych ofert promocyjnych z tym związanych.

Podobnie, jak w latach poprzednich i w tym roku Integart zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach termotransferowych „Amazing, but true vol. 3”, zorganizowanych pod hasłem „Pozwól się zainspirować, my zrobimy resztę”. Warsztaty odbędą się w dniach 18 i 19 września br. w godz. 11.00 – 15.00. Warsztaty mają charakter zamknięty, wymagana jest rejestracja.

– Spotkajmy się na FestiwalDruku.pl. Zapraszamy do wzięcia udziału w premierowych pokazach technologii HP Stitch, zachęcamy do spotkania się z nami, do rozmów handlowych, wymiany doświadczeń i skorzystania ze specjalnie przygotowanych promocji cenowych – zachęca Beata Wrona, Dyrektor Marketingu Integart.

Bezpłatne wejściówki na targi można uzyskiwać na stronie internetowej organizatora: ZOBACZ TUTAJ oraz w oddziałach firmy Integart. Do zobaczenia na targach!

JK