Druk Cyfrowy, Etykiety i opakowania, Nowości

Igepa rośnie – umowy na nowe powierzchnie magazynowe

W wakacje Igepa Polska nie poddaje się letniemu rozleniwieniu. Spółka podpisała właśnie umowę na wynajem dodatkowej powierzchni magazynowej w Poznaniu, w nowym parku logistycznym Panattoni. Wcześniej, w drugiej połowie lipca, Igepa Polska zawarła umowę na zwiększenie powierzchni podwarszawskiego magazynu w Mosznej (w parku logistycznym MLP).

Magazyn Spółki w Poznaniu zwiększy się dwukrotnie. Obecnie jego powierzchnia to 1.833 m2. Od 1 lipca 2020 roku magazyn Igepa w Poznaniu będzie pracować na powierzchni 3.570 m2, a więc o 1.737 m2 większej.

Z kolei w Mosznej magazyn Spółki powiększy się o 60%. Obecnie to 3.000 m2, a od 1 marca 2020 roku będzie to 4.800 m2, czyli o 1.800 m2 więcej. Rozszerzeniu ulegnie też przestrzeń biurowa.

– Obie zakontraktowane powierzchnie magazynowe, zarówno w Poznaniu, jak i w Mosznej to nowoczesne magazyny klasy A+, wysokiego składowania, z zaawansowanymi, energooszczędnymi rozwiązaniami technologicznymi – zaznacza Robert Dąbrowski, Dyrektor Działu Logistyki Igepa Polska.

Jednocześnie Spółka przedłużyła umowy najmu powierzchni magazynowo-biurowych w Łodzi i Wrocławiu.

Magazyn w Krakowie, bez zmian, funkcjonuje w dotychczasowej lokalizacji w parku logistycznym 7R.

Po wdrożeniu zmian, łączna powierzchnia magazynów w Igepa Polska zwiększy się o 27% do powierzchni 17.800 m2. Poczynione inwestycje zapewnią dalszy, szybki rozwój Firmy i znaczne zwiększenie komfortu Klientów. Wzrośnie potencjał w zakresie liczby standardów magazynowych oraz poszerzenia oferty o nowe pozycje.

www.igepa.pl