Nowości, Wielki Format

„Amazing, but true, vol.3” – warsztaty termotransferowe podczas FestiwaluDruku.pl

Rusza rejestracja na warsztaty termotransferowe. Firma Integart zaprasza do udziału w trakcie wrześniowych targów poligrafii reklamowej.

Wiedza – aplikacja – dyskusja, a wszystko związane z technologią termotransferu. Interesujesz się tą tematyką, znasz i korzystasz z technologii, ale pragniesz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie?

Doskonale! To właśnie dla Ciebie Integart przygotował swoje warsztaty. Pod okiem doświadczonych trenerów, uczestnicy poznają możliwości jakie daje termotransfer, jak można rozwinąć swoją dotychczasową działalność albo jak zacząć stawiać pierwsze kroki. Warto pamiętać, że termotransfer jest siłą personalizacji!

To już kolejna, tym razem 3. edycja warsztatów termotransferowych pt. „Amazing, but true vol.3”, które odbędą się podczas Festiwalu Druku w Warszawie w dniach 18-19 września na wyodrębnionej strefie stoiska firmy Integart sp. z o.o. Zapewnij sobie miejsce już dziś i dokonaj rejestracji.

Koszt jednodniowych warsztatów wynosi 149 zł netto/os.

Odbędą się  pierwszego i drugiego dnia targów w godzinach 11:00-15:00.

Dodatkowe informacje na temat warsztatów: tutaj.

Rejestracja na warsztaty: tutaj.

Lokalizacja:
EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa
Stoisko E6, hala 3

Uwaga! Rejestracja na warsztaty nie jest jest jednoznaczna z rejestracją na targi FestiwalDruku.pl. Bezpłatne wejściówki można uzyskać na stronie internetowej organizatora targów.

Zarejestruj swój udział.