Druk Cyfrowy, Nowości

Aktualizacja do drukarek Canon i-SENSYS – nowe możliwości personalizacji

Canon wprowadził właśnie aktualizację do ośmiu serii drukarek biurowych i-SENSYS. Nowy firmware usprawnia personalizację interfejsu użytkownika sprawiając, że obsługa urządzeń jest jeszcze bardziej intuicyjna. Drukarki objęte aktualizacją oferują szybkość i najwyższą wydajność laserowego druku.

PROSTA OBSŁUGA

Canon od lat rozwija swoje drukarki biurowe tak, aby ich obsługa była maksymalnie prosta dla użytkowników. Dlatego urządzenia i-SENSYS są natychmiast gotowe do pracy, a ich obsługę ułatwia 5-calowy dotykowy ekran LCD. Dzięki niemu i prostemu interfejsowi bez problemu odbierzesz wszystkie powiadomienia, wydrukujesz zapisane formularze, zeskanujesz dokumenty do wiadomości e-mail oraz wykonasz ich kopie. Kartridże z tonerem, dzięki systemowi automatycznego usuwania plomb, wymienisz w kilka sekund, a poziom tonera sprawdzisz szybko za sprawą jednego dotknięcia ekranu.

 

DRUKARKA SPERSONALIZOWANA DO TWOICH POTRZEB

To jednak nie wszystko. Projektując drukarki i-SENSYS, Canon od zawsze dbał o ich maksymalną użyteczność. Teraz jeszcze większy nacisk położono na ich personalizację. Rozbudowana, łatwa w użyciu biblioteka aplikacji umożliwia bowiem dostosowywanie przycisków funkcyjnych do potrzeb użytkowników. Dzięki ekranowi dotykowemu z interfejsem przypominającym menu smartfona oraz pełnej klawiaturze ekranowej, urządzenia są jeszcze łatwiejsze i bardziej funkcjonalne, a konfiguracja zajmuje tylko kilka minut. Menu główne pozwala także na łatwą zmianę kolejności wyświetlania przycisków skrótów do aplikacji – można ją ustawiać dowolnie, w zależności od preferencji pracownika, z urządzenia.

Funkcjonalności dodane w ramach aktualizacji urządzeń i-SENSYS to m.in.:

 •        Automatyczne nadawanie nazw zeskanowanym dokumentom i wysyłanie ich do wstępnie przypisanych katalogów.
 •        Poprawa jakości tekstu zeskanowanego dokumentu.
 •        Prosta zmiana języka menu urządzenia. 
 •        Możliwość przesłania faksu pod wybrany numer i jednoczesne zapisanie jego kopii w określonej lokalizacji.
 •        Dostęp do przewodnika po ustawieniach biblioteki aplikacji, opisu interfejsu użytkownika i łącza do instrukcji obsługi urządzenia; wszystko za naciśnięciem jednego przycisku.

 

 

 

 NIE MARTW SIĘ O BEZPIECZEŃSTWO

Prostsza obsługa nie oznacza obniżenia poziomu bezpieczeństwa danych przetwarzanych przez drukarkę. Wręcz przeciwnie. Niezależnie od modelu urządzenia czy wielkości biura, kwestię bezpieczeństwa przetwarzanych danych Canon traktuje priorytetowo. Po uruchomieniu urządzenia, jego nowa funkcja Verify System at Startup blokuje instalowanie i uruchamianie wszelkiego rodzaju nieautoryzowanego oprogramowania. To pozwala zminimalizować ryzyko naruszeń czy nawet utraty firmowych danych.

Drukowanie po uwierzytelnieniu PIN-em, oprogramowanie Universal Login Manager i zgodność z uniFLOW zapewniają kompleksową ochronę przetwarzanych przez urządzenie dokumentów i danych, gwarantując, że nikt poza autoryzowanym użytkownikiem nie ma do nich dostępu. A jeśli chcesz je udostępnić, możesz mieć pewność, że dzieje się to w sposób bezpieczny – niezależnie od tego, czy jesteś w sieci przewodowej czy bezprzewodowej. 

BIZNES W CIĄGŁYM RUCHU

Anil Jagpal, European Marketing Manager w Canon Europe, przyznaje:

– Pragniemy oferować naszym klientom najbardziej użyteczne rozwiązania. Dlatego stworzyliśmy gamę urządzeń i-SENSYS, która w niewielkiej obudowie skrywa niemal nieograniczone możliwości. Urządzenia te są wydajne, szybkie w działaniu, łatwe w użyciu i funkcjonalne. Do tego działają bezproblemowo i gwarantują bezpieczeństwo danych. Dlatego bez względu na to, jakie są oczekiwania klientów, mogą być oni pewni, że urządzenia Canon są w stanie im sprostać. 

Urządzenia objęte aktualizacją (monochromatyczne):

 •        LBP325x
 •        Seria LBP220
 •        Seria MF440
 •        Seria MF540

 

Urządzenia objęte aktualizacją (kolorowe):

 •        Seria MF740
 •        Seria MF640
 •        Seria LBP660
 •        Seria LBP620

www.canon-europe.com