Druk Cyfrowy, Nowości

ABC druku 3D z Integart

Działasz w branży druku 2D, nigdy nie miałeś kontaktu z technologiami przyrostowymi? A może chciałbyś rozwinąć swoją działalność i wejść do branży druku 3D? Zapraszamy Cię na webinar, z którego dowiesz się jak można wykorzystać tą technologię we własnej firmie. Musisz wiedzieć, że podstawy technologii addytywnych nie są wcale tak proste jak mogłoby się wszystkim wydawać. Dlatego warto wziąć udział w webinarze i poszerzyć swoją wiedzę. Krótko po webinarze chętnych zapraszamy na szkolenie, które odbędzie się w HP Demo Lab 3D w Błoniach pod Wrocławiem.

Druk 3D to technologia, która zdążyła się już zadomowić w polskich przedsiębiorstwach, zwłaszcza w tych, które starają się być bardziej konkurencyjne. Niemniej na rynku jest jeszcze sporo firm, które nie zdają sobie sprawy z faktu, że technologia druku 3D nie tylko ułatwia życie przedsiębiorstwom, ale pomaga rozwijać się poprzez zaoferowanie nowych produktów. Nie w każdym przypadku związane musi to być z zakupem samej technologii bowiem często sam druk można po prostu zlecić wyspecjalizowanej firmie. 

Co konkretnie zyskasz biorąc udział w szkoleniu?

  • Dowiesz się jakie technologie przyrostowe są na dziś dzień najbardziej popularne oraz jak działają.
  • Uzyskasz informacje o tym do jakich celów mogą być stosowane niskobudżetowe technologie przyrostowe, a do jakich zastosowań profesjonalne jak np. HP Multi Jet Fusion 3D.
  • Zyskasz wiedzę w jaki sposób optymalnie wdrożyć druk 3D we własnej firmie.
  • Na przykładzie drukarek HP Jet Fusion 3D 580 oraz 5200 zobaczysz jak obsługiwać sprzęt i jak przebiega sam proces.
  • Dowiesz się w jaki sposób optymalizować produkcję w oparciu o druk 3D, aby była maksymalnie wydajna a potencjał technologii maksymalnie wykorzystany.
  • Wzbogacisz się o cenną wiedzę na temat dostępnych do druku materiałów  i ich unikalnych cechach.
  • Będziesz miał okazję obejrzeć galerię gotowych produktów 3D. Na pewno znajdziesz dla siebie coś co będzie dla Ciebie inspiracją!
  • I wiele, wiele więcej.

Skorzystaj z okazji: jeszcze tym razem zarówno webinar jak i szkolenie są bezpłatne.

Ilość miejsc na szkoleniu jest organiczna. Rejestracja nie gwarantuje udziału w szkoleniu. W razie dużego zainteresowania uruchomione zostaną dodatkowe terminy.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji: ZOBACZ TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy!