Artykuły Promocyjne, Nowości, Wielki Format

DiPrinter.com startuje z wysokiego poziomu na FestiwalDruku.pl

Tegoroczne targi poligrafii reklamowej stanie się areną, na której zaprezentuje się – premierowo na rynku polskim – drukarka stołowa YOTTA UV LED YD-F2513R5-40 oferująca możliwość druku na materiałach do wysokości aż 400 mm.

YOTTA UV LED YD-F2513R5-40 służy do drukowania na różnego rodzaju materiałach do wysokości aż 400mm, w tym na szkle, akrylu, płytach drewnianych, płytkach ceramicznych, blachach, płytach PCV, tekturze falistej i innych. Przy równoczesnym zastosowaniu lamp UV LED chłodzonych cieczą daje to nieograniczone możliwości kreatywnego wykorzystania druku na wszelakich przedmiotach użytku domowego i komercyjnego, takich jak np. walizki, meble, skrzynie.

W drukarce YOTTA UV LED YD-F2513R5-40 umieszczono od 2 do 8 głowic RicohGen5 umożliwiając druk w 4 do 8  kolorach.

Drukarka ma zainstalowany automatyczny miernik do pomiaru wysokości materiału co znacznie poprawia wydajność i dokładność druku.
Stół z podmuchem ułatwia ułożenie materiałów do druku  o dużym formacie i dużej wadze, z kolei podsys pomaga w precyzyjnym zadruku materiałów elastycznych.
YOTTA UV LED YD-F2513R5-40 została zaprojektowana z systemem antykolizyjnym, który umożliwia automatyczne zatrzymanie karetki, gdy występuje zacięcie między materiałem a karetką. Taka konstrukcja skutecznie zapobiega uszkodzeniu karetki i głowicy drukującej.
Maszyna z płaskim stołem wyposażona jest w podwójnie hartowaną szynę prowadzącą, wykonaną ze stalowej ramy, dzięki czemu zapewnia wydajną, płynną i stabilną pracę.
Drukarka ma zainstalowanych kilka hamulców awaryjnych, aby zagwarantować bezpieczeństwo zarówno operatora, jak i zespołu.

– Jeśli szukasz drukarki UV do drukowania materiałów wysokiej jakości, to YOTTA UV LED YD-F2513R5-40 to idealny wybór. Ta drukarka jest dedykowana do długotrwałej pracy. Dzięki odpowiedniej konserwacji może działać 24 godziny na dobę przez 5 lat – podkreśla Piotr Słotwiński, właściciel DiPrinter.com.

Jak pracuje wyjątkowa drukarka z podnoszonym mostem będzie można zobaczyć na stoisku E7 (hala III).

FestiwalDruku.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.
Bezpłatna rejestracja uprawniająca do wejścia na targi: TUTAJ.

Poprzednia edycja w filmowym skrócie: