Druk Cyfrowy, Nowości

MBR z urządzeniami Bizhub premierowo na FestiwalDruku.pl  

Firma MBR z Katowic dołączyła w tym roku do grona wystawców targów reklamy i poligrafii reklamowej, jest ogólnopolskim sprzedawcą i serwisem urządzeń ksero druk skan Bizhub, produkowanych przez Konica Minolta.

Podczas imprezy zaprezentuje urządzenia Bizhub, które powszechnie wykorzystywane są w reklamie i poligrafii. Firma pokaże doskonałej jakości wydruki, które można uzyskać na tych maszynach stosując różne media: papier o gramaturze od 80 do 300 g/m2, folie, kalki, etykiety samoprzylepne.

Urządzenia MFP Bizhub wykorzystywane są do druku cyfrowego i offsetowego w poligrafii, do skanowania, do termotransferu i w wielu innych dziedzinach. Dzięki technologii cyfrowej laserowej oraz tonerom polimeryzowanym Simitri HD jakość wydruku jest bardzo dobra.

Sprzęt ten stosowany jest wszędzie tam, gdzie potrzebny jest tani wydruk w pojedynczych lub małych ilościach. Dlatego z Bizhubów chętnie korzysta branża reklamowa drukując zaproszenia, ulotki w niskich nakładach i wszystkie spersonalizowane druki. Bezpośredni import maszyn oraz 5-letnia gwarancja wyróżniają ofertę MBR na tle konkurencji.

Urządzenie kolorowe laserowe z formatem A3-A4, a także czarnobiałe (ksero/druk) z kolorowym skanerem wyposażone w duplex, podajnik, kartę sieciową, która pozwala każdemu niezależnie drukować i skanować, do tego polskie menu i duży ekran dotykowy firma oferuje w świetnej cenie. Są to urządzenia odnowione z bardzo dobrymi materiałami eksploatacyjnymi na 5-letniej gwarancji!

MBR serdecznie zaprasza do odwiedzenia stoiska H3 (hala III) i bliższego zapoznania się ze swoją ofertą.

– Dołączając w tym roku do targów reklamy i poligrafii przede wszystkim liczymy na pozyskanie nowych klientów – podkreśla zarząd firmy MBR.

FestiwalDruku.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

Bezpłatna rejestracja uprawniająca do wejścia na targi: TUTAJ.

Poprzednia edycja w filmowym skrócie: