Etykiety i opakowania, Nowości

Metsä Board zwiększy dostępność białych kraftlinerów

Należąca do grupy Metsä spółka Metsä Board ogłosiła uruchomienie nowej usługi WKL Common Stock Service, której celem jest usprawnienie i poprawa jakości realizacji zamówień białych kraftlinerów w Europie kontynentalnej.

Dążąc do rozwoju usług zorientowanych na potrzeby klientów, Metsä Board stworzyła tę nową usługę, aby poprawić dostępność białych kraftlinerów i pomóc przetwórcom tektury falistej w szybszym reagowaniu na potrzeby rynku i zwiększaniu konkurencyjności. Nowa usługa Common Stock, która zaczęła być dostępna w marcu, zapewnia przetwórcom łatwy i pewny dostęp do gotowych, standardowych zwojów białego kraftlinera, które są przechowywane w magazynie Metsä Board w Lubece.

W ramach tej usługi oferujemy dostawy zgodne ze standardem just-in-time, dzięki poprawie dostępności lokalnych zapasów. Obejmuje ona kompleksową stałą ofertę składającą się z produktów o standardowych w branży parametrach, zoptymalizowanych pod kątem wymagań rynku.

– Usługa ta ma pomóc przetwórcom tektury falistej w zwiększaniu konkurencyjności, pozyskiwaniu nowych klientów i organizacji specjalnych promocji, a także w reagowaniu na jednorazowe i pilne zlecenia. Jesteśmy zachwyceni entuzjastycznymi opiniami naszych klientów, którzy uznają Common Stock za znakomitą odpowiedź na coraz krótsze terminy realizacji zamówień –  powiedział Veijo Korkalainen, VP Sales, White Kraftliners.

www.metsaboard.com