Druk Cyfrowy, Etykiety i opakowania, Nowości

Drukarnia Werner Kenkel z nową maszyną Bickers Glujet!

W maju br. firma Werner Kenkel Sp. z o.o. zainstalowała w swoim zakładzie w Krzycku Wielkim, ploter klejowy Bickers Glue-Jet 20.30 PAi2. Jest to już druga instalacja urządzeń niemieckiej firmy wspierana przez Digiprint PL –  agenta firmy Bickers na polskim rynku. 

Grupa Werner Kenkel jest producentem tektury falistej, a także opakowań z nadrukiem fleksograficznym, offsetowym i cyfrowym. W tym roku obchodzi 40-lecie swojej działalności na polskim rynku. Jedną z kluczowych misji firmy jest prowadzenie działalności w odpowiedzialny i zrównoważony sposób – poprzez uwzględnianie aspektów społecznych w swojej działalności oraz wdrażanie i stosowanie nowoczesnych technologii produkcji charakteryzujących się pozytywnym wpływem na środowisko naturalne.  W celu jak największej ochrony środowiska naturalnego Werner Kenkel wytwarza tekturę i opakowania w oparciu o surowce podlegające procesowi recyclingu.

– Ploter klejący pozwolił nam na zwiększenie mocy produkcyjnych i elastyczne podejście do  realizowanych zamówień. Rynek produktów POS-owych wymaga od nas wysokiej jakości, a dzięki ploterowi klejącemu Bickers Glue-Jet możemy sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Warto podkreślić, że dużym atutem jaki zadecydował o kolejnej instalacji było zaplecze serwisowe oferowane przez firmę Bickers, które bardzo sprawie reaguje na nasze potrzeby  – mówi Tomasz Janicki, Z-ca Dyrektora ds. Produkcji.

 

Ploter klejowy firmy Bickers w znacznym stopniu przyspiesza i optymalizuje produkcję –  umożliwia on aplikację klejem na zimno oraz na gorąco niemalże każdego kształtu geometrycznego w osi XY. Dzięki ergonomicznej budowie, maszyna gwarantuje użytkownikom swobodny dostęp do materiału i adaptuje się do toku pracy produkcyjnej.

www.wernerkenkel.com.pl

www.digiprint.pl