Nowości, Wielki Format

DMPlot zaprasza do Katowic na swoje pierwsze dni otwarte – 10-14 czerwca!

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną wspólne możliwości ploterów laserowych PG oraz ploterów frezujących PG podczas mieszanej pracy z jednym materiałem. Organizator pokaże także zalety ploterów tnących SUMMA wyposażonych w głowicę aktywną oraz modeli SUMMACUT z głowicą wleczoną.

Gamę prezentowanych urządzeń uzupełnią skanery wielkoformatowe Widetek i Colortrac. Dzięki ploterowi drukującemu ROLAND RF, oraz laminatorowi 160, będzie zademonstrowana elastyczność powyższych maszyn podczas wykonywania wspólnej pracy; od zeskanowania przez wydruk, laminowanie i wycięcie gotowych projektów.

Materiały do obróbki dostarczy firma TUPLEX Katowice, której przedstawiciele zaprezentują na spotkaniu gamę produktów z tworzyw sztucznych i kompozytowych.

Główne atrakcje będą miały miejsce 11.06.2019 – poza prezentacjami będzie można skorzystać z porad opiekunów firmy z funduszu leasingowego EFL, otrzymać ofertę na tworzywa od firmy TUPLEX oraz bez pośpiechu przetestować wszystkie urządzenia z oferty DMPlot.

Harmonogram:

10.06.2019 w godzinach 9-17 (indywidualne prezentacje) 

11.06.2019 w godzinach 9-17 (główne atrakcje z prezentacjami maszyn oraz materiałów)

12-14.06 w godzinach 9-17 (indywidualne prezentacje) 

Uczestnictwo jest całkowicie darmowe i jedynie ze względów organizacyjnych organizator prosi o potwierdzenie przybycia wraz z preferowaną datą i godziną na adres: biuro@dmplot.com

Spotkanie odbędzie się w nowej siedzibie DMPlot:

ul. Owocowa 16 w Katowicach

www.dmplot.com