Artykuły, Artykuły Promocyjne, Druk Cyfrowy, Etykiety i opakowania, Wielki Format

Inspiracje w druku – już we wrześniu!

Na biurkach agencji reklamowych i drukarni pojawiło się specjalne wydanie OOH magazine “news” – drukowanego przewodnikpo zbliżających się targach poligrafii reklamowej i szerokie spectrum informacji o wydarzeniu. Jego czwarta odsłona – skierowana dla szeroko rozumianej poligrafii została właśnie wydana. Dostawcy Mediów i Maszyn zaprezentowali na łamach gazety targowe premiery i nowe maszyny w portfolio.

W numerze, jaki ukazał się w nakładzie 4000 egzemplarzy, znaleźć można szczegółowe informacje dotyczące przebiegu imprezy, wydarzeń towarzyszących, szkoleń i konferencji. Wiele miejsca poświęcono prezentacji produktów i usług firm wystawiających się na targach FestiwalDruku.pl.

– Wystawcy z zeszłego roku potwierdzili obecność na tegorocznej edycji i w hali druku praktycznie nie ma już wolnych powierzchni. Cieszą nas pozytywne opinie. Po ubiegłej edycji ponownie otrzymaliśmy szereg przychylnych referencji od naszych gości – mówi Monika Opałka, Dyrektor Sprzedaży OOH magazine, organizatora Festiwalu.

Lista wystawców dostępna jest: TUTAJ.

W OOH magazine „news” czytelnicy znajdą informacje targowe i zestawienie nowości, które będą prezentowane już we wrześniu. Imprezie towarzyszy szereg wydarzeń specjalnych: konkursy branżowe, warsztaty i szkolenia. Tradycyjnie już zostanie przeprowadzony konkurs o Złoty Medal Festiwalu –  na najbardziej innowacyjne produkty. Po raz jedenasty odbędzie się też konkurs POS STARS na najlepsze display’e reklamowe. Firma Automatic Letter Bender z kolei, zaprosi na pokazy gięcia liter 3D na wyginarkach. W ramach wydarzeń dodatkowych, Integart przeprowadzi bezpłatne warsztaty z termotransferu „Amazing, But True vol. 3″. A Heisslufftechnik zaprezentuje podczas targów cztery modele zgrzewarek i poprowadzi warsztaty z ich obsługi. Atrium Centrum Ploterowe pokaże bestsellery i nowości marki Mutoh i EFI. W ramach Akademii Wiedzy, szóstą już edycję warsztatów: „Mini-Akademia Zarządzania Barwą. Tajniki poprawnego odwzorowania barw na ekranie i w druku”, przeprowadzi Wydawnictwo Polski Drukarz.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie kolejna edycja Raportu Dostawców Mediów i Maszyn – największej publikacji o rynku poligrafii reklamowej.

Pobierz magazyn OOH magazine „news”: TUTAJ.

Bezpłatna rejestracja na targi startuje 20 maja. Szczegóły: ZOBACZ TUTAJ.

11. edycja FestiwalDruku.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. OOH magazine jest organizatorem imprezy.

Jak wyglądała impreza wystawiennicza rok temu? Warto przypomnieć sobie relację w filmowej pigułce:

www.festiwaldruku.pl