Nowości, Wielki Format

Komplementarne.pl – pierwszy e-sklep z urządzeniami do post-finishingu!

Sklep internetowy Komplementarne.pl został stworzony z myślą o firmach działających w obszarze Signs&Display oraz LFP. W jego ofercie znajdują się najbardziej innowacyjne maszyny i urządzenia, których zadaniem jest nie tylko wspieranie dotychczasowej działalności produkcyjnej, ale przede wszystkim umożliwienie rozwoju. To ostatnie może odbywać się jedynie dzięki ciągłemu zwiększaniu wydajności z jednoczesnym zachowaniem wysokiej jakości. Oferta e-sklepu jest zatem kompleksową propozycją skierowaną do firm, które nie chcą stać w miejscu, a rozwój to nie tylko naturalna konsekwencja, ale i wymóg branżowy.

Integart tworząc Komplementarne.pl kierował się przede wszystkim chęcią zaoferowania sprawdzonych technologii na rynku z jednoczesnym uwzględnieniem faktu, że firmy poszukują przede wszystkim urządzeń o wysokim współczynniku jakość/cena oraz użyteczność/cena. Wybraliśmy zaufanych i cenionych na świecie dostawców, dzięki czemu powstało portfolio urządzeń o najwyższej jakości, wydajności, bezpieczeństwie oraz pozwalających minimalizować procesy produkcyjne, oszczędzając czas i pieniądze. Do grona Partnerów Integart dołączyły nowe marki z segmentu technologii takie jak: FLEXA, MEFU, Akkor-Decor KFT oraz KeenCut.

W ofercie sklepu, klienci znajdą dziś znane jak i sprawdzone na rynku plotery tnące Summa, laminatory Neschen i MEFU, trymery tnące – półautomatyczne i automatyczne marki FLEXA oraz ręczne marki KeenCut. Znacznie większe urządzenia, które można zakupić przez Komplementarne.pl to wielkoformatowe aplikatory stołowe Bubble-Free. Szeroka oferta e-sklepu jest gwarancją, że każdy znajdzie pod tym adresem urządzenie dopasowane do potrzeb firmy.

 

Dlaczego warto zamawiać na Komplementarne.pl?

Większość firm przyzwyczajona jest, że ich zamówienia procesowane są poprzez handlowców. Wydawać by się mogło, że jest to naturalna kolej rzeczy, gdyż każdy chce zobaczyć urządzenie przed zakupem. Mimo to zauważamy, że coraz więcej osób poszukuje alternatywnej metody zamawiania. Metody, która jest szybka i gwarantuje zadowolenie oraz spokój. Jednak, aby klienci chcieli dokonywać zamówień tym kanałem sprzedawane urządzenia muszą być powszechne znane, cieszyć się zaufaniem, słynąć z jakości a sprzedaż musi odbywać się za pośrednictwem zaufanego dostawcy – takiego jak Integart. Tylko w takich warunkach firmy są w stanie składać zamówienia o tak pokaźnej wartości.

Z tego właśnie powodu Integart zdecydował się na otwarcie sklepu internetowego z urządzeniami, które określił nazwą komplementarnych. Fakt, że marka Integart jest rozpoznawalna na rynku i kojarzy się z dużym zaufaniem sprawia, że klienci gotowi są składać swoje zamówienia bez wychodzenia z biura oraz bez obaw o bezpieczeństwo transakcji!

W odróżnieniu od tradycyjnego kanału sprzedaży nowouruchomiony e-sklep umożliwia znaczne skrócenie czasu realizacji zamówienia. Za sprawą informacji zawartych na tej platformie sprzedażowej klient ma możliwość samodzielnego sprawdzenia ile potrwa realizacja jego zamówienia.

Odbiory osobiste w oddziałach firmy Integart

Firmy, które cenią sobie możliwość osobistego odbioru urządzenia będą mogły także skorzystać z takiej możliwości. Do systemu zakupowego podpięto wszystkie oddziały firmy Integart. Dzięki temu zrealizowane zamówienie Klient może odebrać w zdefiniowanej przez siebie placówce. Będzie mógł także zapłacić za nie przy odbiorze.

Dostawa pod drzwi

Oprócz odbiorów osobistych realizowane są także zamówienia kurierskie. Wszyscy Klienci mogą liczyć na to, że ich urządzenia będą odpowiednio zabezpieczone a pracownicy Integart zrobią wszystko co niezbędne, aby dostarczać produkty bezpiecznie. Większość urządzeń będzie dostarczane na odpowiednio zabezpieczonych paletach a największe specjalnie dedykowanym transportem.

Dogodne formy płatności – wygoda przede wszystkim!

Na chwilę obecną w sklepie Komplementarne.pl można płacić nie tylko przelewem. Akceptowane są także formy płatności przy odbiorze, ale także poprzez kredyt kupiecki. Już lada dzień automatycznie procesowane będą także transakcje z formą finansowania leasing.

Atrakcyjne ceny

Z uwagi na fakt, że wiele procesów mogło zostać zautomatyzowanych firma Integart na sklepie Komplementarne.pl mogła zaproponować lepsze ceny dla swoich klientów. W planach są także cykliczne akcje promocyjne na wybrane urządzenia. Dlatego warto śledzić firmowy fanpage na Facebooku lub po prostu zapisać się na listę mailngową.

Serwis

Bez względu na to czy serwisu będzie wymagać urządzenie pochodzące od europejskiego producenta czy chińskiego każdy Klient może liczyć na to, że usterka zostanie usunięta możliwie szybko i sprawnie. Serwis firmy Integart posiada nie tylko wykwalifikowanych inżynierów, ale także zdecydowaną większość części zamiennych.

Zapraszamy do zakupów!

Sklep internetowy Komplementarne.pl miał swoja premierę podczas targów RemaDays 2019. Znaczna ilość zamówień jakie wpłynęły do e-sklepu od tego czasu potwierdza przewidywania, że nowy internetowy kanał zakupu tych urządzeń to dobry kierunek. Takie atuty jak przyspieszone terminy realizacji, dogodne formy płatności i finansowania a także możliwość odbioru osobistego w oddziałach Integart na terenie Polski sprawiają, że kupowanie na Komplementarne.pl staje się po prostu bardzo wygodne. Bez wychodzenia z firmy czy domu!

Jednak dla tych klientów, którzy przed zakupem muszą dokonać testu lub próby urządzenia, przypominamy, że w kilku oddziałach (Kraków, Poznań, Jawczyce, Katowice) w nowo otwartych, regionalnych Demo Lab’ach można dodatkowo, przed zakupem przetestować urządzenie i spotkać się Product Managerem, który wyjaśni wszelkie kwestie. Po takim upewnieniu się, decyzja o zakupie przez Komplementarne.pl staje się jeszcze bardziej pewna i dogodniejsza.

Stawiamy na nowoczesność, dostępność urządzeń od ręki a przede wszystkim cenimy czas naszych klientów, dlatego zapraszamy na Komplementarne.pl.