Artykuły, Artykuły Promocyjne

FINAŁ KONKURSU MISTRZOWIE LASERA 2018 – najpiękniejsze dekoracje świąteczne

Firma COLOP Polska zakończyła konkurs Mistrzowie Lasera 2018 przedstawiając listę laureatów! Spłynęło bardzo wiele prac, a większość z nich prezentuje nietuzinkowe rozwiązania, przemyślaną formę i ciekawe ujęcie tematu. Wybór najciekawszych prac był niezmiernie trudny. Spośród kilkudziesięciu nadesłanych zgłoszeń organizatorzy mogli wyłonić jedynie 8 firm.

Niemniej jednak, wszystkie firmy, które wzięły udział w konkursie zyskały promocję zarówno na stronie www.lasery.pl, jak i na poszczególnych kanałach social media. Prezentowane prace opatrzone są linkami do stron internetowych firm zgłaszających swoje realizacje, dzięki czemu więcej odbiorców dowiaduje się o ich możliwościach.

– Jest nam niezmiernie miło zaprezentować listę laureatów, którzy otrzymali nagrody.
Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy za przyłączenie się do naszej inicjatywy, która pozwoliła odsłonić talenty, umiejętności klientów oraz możliwości jakie daje naturalny materiał w połączeniu z technologią laserową! – podkreśla Marta Świstek, Kierownik Działu Marketingu COLOP Polska.

Wszystkie nadesłane prace prezentują ciekawe dekoracje świąteczne. Wiele z nich cechuje oryginalne podejście, niebanalne rozwiązania, przedstawienie szerokich możliwości, jakie oferuje technologia laserowa. Sklejka i drewno to naturalne materiały, które stanową bardzo wdzięczną bazę do wykonania imponujących i ekologicznych realizacji.
COLOP Polska Sp. z o.o.

OOH magazine był patronem medialnym wydarzenia.

Przegląd wszystkich prac: https://lasery.pl/prace-konkursowe

Lista Laureatów: https://lasery.pl/laureaci